Zrób sobie prezent i kup ładną bluzę

Mówi się, że im więcej ktoś ma pieniędzy, tym bardziej oszczędny się staje i w zasadzie jest to prawda – może dlatego, że poznajemy wartość pieniądza, zaczynamy rozumieć jak ciężko jest je zdobyć i tak dalej. Oszczędzanie oczywiście się ceni, bo nie wszyscy posiadają tę umiejętność. Musimy jednak zadać sobie pytanie: czy warto jest oszczędzać na wszystkim?

Nadruki na ubraniu nie są takie drogie!

bluzy z nadrukiem - cenaJestem młodą kobietą, która bardzo pilnuje swoich wydatków i oszczędzam na wszystkim co tylko mogę. Kosmetyków nie kupuję właściwie wcale, staram się nie przesadzać z kosmetykami do pielęgnacji i kupuję tylko to, czego naprawdę mi potrzeba. Staram się nie jeść zbyt drogich rzeczy i zawsze poszukuję promocji. Może to kwestia tego, że jestem studentką, a może tak już po prostu mam. Ostatnio jednak uznałam, że dawno nie kupowałam nowych ubrań i chodzę w kółko w tym samym. Zamarzyło mi się coś ładnego i wygodnego, dlatego poszukałam bluzy z nadrukiem – cena i okazało się, że wcale nie wydam tak dużo pieniędzy. Poza tym mogłam wybrać sobie dowolny kolor i dowolny nadruk, przez co zupełnie nie odczułam tego, że wydaję jakieś pieniądze. Wybrałam żółtą bluzę z ulubioną postacią z kreskówki oraz czarną ze zdjęciem ukochanego artysty, a po chwili zastanowienia dołożyłam również białą bluzę z moim życiowym mottem. Byłam bardzo zadowolona z zakupów i mimo manii oszczędzania, pewnie wkrótce kupię więcej.

Warto jest czasami odsunąć na bok oszczędzanie i kupić sobie bluzę z naprawdę dobrej tkaniny, w ulubionym kolorze i z wybranym przez nas nadrukiem. Poza tym nie jest to jakaś nieziemsko droga usługa, dlatego to kolejny powód, by sobie nie odmawiać. Warto czasami odświeżyć swoją szafę, chociażby po to żeby poczuć się lepiej i bardziej stylowo.