Zamówienie unikalnego zegarka dla męża

 

Mój mąż był wyjątkowym człowiekiem i tak go traktowałam. Byłam szczęśliwą mężatką i byłam w życiu spełniona. Mój mąż Konrad często robił mi różne prezenty i zawsze się starał w kwestii ich wyboru. Dlatego i ja postanowiłam kupić dla niego coś wyjątkowego.

Unikalny zegarek drewniany ze sklepu internetowego

unikalne zegarki drewnianeMój mąż od jakiegoś czasu chciał sobie kupić zegarek, jednak nie był to zwykły zegarek, tylko taki bardzo unikalny. W sklepach nigdzie go nie znalazłam i dlatego postanowiłam zajrzeć do internetu. Znalazłam tak sklep, który oferował unikalne zegarki drewniane na zamówienie i to była dla mnie szansa, na zrobienie wyjątkowego prezentu Konradowi. Dopytałam w sklepie, czy konkretny model zegarka można zamówić i otrzymałam odpowiedź po kilkunastu minutach. Unikalny zegarek był możliwy do kupienia, jednak trzeba było go najpierw zamówić i musiałabym na realizację czekać tydzień. To nie był problem, bo mąż miał dostać zegarek bez okazji, więc termin nie miał dla mnie znaczenia. Nie musiałam za zegarek płacić od razu, ponieważ płatność miała być dokonana dopiero po wysłaniu zegarka. Konradowi nic nie powiedziałam, tylko nadmieniłam, że szykuję dla niego coś wyjątkowego, ale nie miał pojęcia co to będzie. Ze sklepu otrzymałam powiadomienie jak już zegarek był dostępny i dokończyłam transakcję. Przesyłka dotarła jeszcze przed weekendem i w sobotę zaprosiłam męża na kolację do naszej ulubionej restauracji, gdzie podarowałam mu ten unikalny zegarek drewniany.

Konrad był zachwycony zegarkiem i nie mógł uwierzyć, że udało mi się go zdobyć. Nie powiedziałam mu jak udało mi się zdobyć ten zegarek, bo nie było to konieczne. Najważniejsze, że udało mi się zrobić Konradowi idealny prezent. Jego zadowolenie było dla mnie największą nagrodą.

 

Opublikowany w Moda