Zamówienie grzejników pionowych marki Stelrad

Grzejniki pionowe wyglądały na bardzo interesującą alternatywę od tych tradycyjnych. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką konstrukcją i instalacją kaloryferów. Przedstawiały się bardzo oryginalnie na tle jasnych ścian. Stwierdziłem, że mogą ciekawie prezentować się w gabinecie psychologicznym mojej partnerki. Remontowała ona swoją placówkę, ponieważ chciała odświeżyć wizerunek.

Zalety użytkowania grzejnika pionowego

grzejnik pionowy stelradMojej partnerce zależało na profesjonalnym i neutralnym wyglądzie placówki. Chciałem jej jednak zaproponować jakiś oryginalny akcent, nadający wnętrzu nieco nowoczesny posmak. Wydawało mi się, że kaloryfery mogą być dobrym tropem do osiągnięcia zamierzonego efektu. Pokazałem jej grzejnik pionowy Stelrad, który szybko przypadł jej do gustu. Prezentowany egzemplarz w niczym nie przypominał tradycyjnych modeli, może oprócz podobnej zasady działania. Na pierwszy rzut oka trudno było rozpoznać w nim przekaźnik ciepła. Przypominał raczej interesującą instalację artystyczną, nadającą wnętrzu intrygujący charakter. Był to rodzaj gadżetu, który wiedziałem, że spodoba się mojej ukochanej. Miałem rację – na widok pionowego grzejnika jej twarz pojaśniała. Stwierdziła, że musimy jak najszybciej złożyć zamówienie. Tak, jak myślałem, jej zdaniem był to kaloryfer, który wprowadzi do poczekalni oryginalną nutę nowoczesności i odrobinę artyzmu. Sfinalizowaliśmy transakcję.

Pacjenci mojej partnerki docenili nowy wygląd placówki. W swoich relacjach szczególnie intensywnie wspominali grzejnik, przyznając, że nigdy wcześniej nie spotkali się z podobnym obiektem. Wszyscy byli także zadowoleni z jego działania, ponieważ szybko ogrzewał pomieszczenie, dzięki czemu w środku panowało przyjemne i uspokajające ciepło. Był to trafiony zakup.