Zamontowanie kamer wokół domu

 

Mieszkam z mężem w domku jednorodzinnym. Jesteśmy ludźmi zamożnymi i na takim osiedlu mieszkamy. Ostatnio słyszeliśmy o serii włamań. Namówiłam męża, by zamontować kamery wokół domu, by mieć kontrolę nad tym, co się dzieje. Będziemy wtedy czuć się bezpieczniej. 

Sprawne zamontowanie kamer

szybki montaż kamer - krakówOczywiście sami sobie ich nie zamontujemy. Na pewno się na tym nie znamy. Potrzebujemy jakiejś porządnej firmy, która się tym zajmuje. Zaczęliśmy więc przeszukiwać Internet. Tam można znaleźć wiele firm. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę następujące zagadnienie: szybki montaż kamer – kraków. Znaleźliśmy kilka takich firm. Postanowiliśmy przeczytać o nich opinie. Na ich podstawie wybraliśmy tę, która nam je zamontuje. Następnego dnia przyjechali do nas, by obejrzeć posiadłość i rozrysować sobie plan montażu. Dwa dni później byli u nas kolejny raz, by zacząć montować kamery. Musieli zrobić kilka dziur w ścianie, by przełożyć kable. Ogólnie chcemy mieć cztery kamery. Są one bardzo profesjonalne i mają wyraźny obraz, co bardzo nas cieszy. Cały montaż zajął im cztery godziny, co według nas to bardzo mało. Cieszymy się, że będziemy mieli podgląd na to, co dzieje się wokół domu, gdy nas nie ma. Cały zapis monitoringu będzie umieszczony na dysku komputera. Będziemy go mogli oglądać kiedy tylko chcemy. Firma, którą wynajęliśmy ma bardzo dobrą renomę. Cieszymy się, że to właśnie z jej usług skorzystaliśmy. Mamy nadzieję, że nic groźnego i niebezpiecznego nie zobaczymy na nagraniach. Kamery już zaczęły zapisywać obraz.

Po kilku dniach obejrzeliśmy urywki zapisu monitoringu. Na szczęście nic złego się nie działo pod naszą nieobecność. Warto było zamontować te kamery wokół domu. Na pewno będziemy się czuć bezpieczniej. Mamy dwójkę małych dzieci, więc o nich też się martwimy.