Zamawianie kopert bąbelkowych u producenta

Zajmowałam się robieniem biżuterii i wychodziło mi to bardzo dobrze. Kiedy już zdobyłam wielu zadowolonych klientów, to stwierdziłam, że przyszedł najwyższy czas na poprowadzenie sklepu internetowego. Sprzedaż wysyłkowa zdecydowanie mi odpowiadała i otworzyłam własny sklep.

Towar wysyłany w niezawodnych kopertach bąbelkowych 

producent kopert bąbelkowychBiżuterię planowałam wysyłać do klientów w kopertach bąbelkowych, ponieważ odpowiednio były one w stanie zabezpieczyć zawartość przesyłki. Na dodatek wysyłka w kopercie była tańsza od paczki i wiedziałam, że klienci z tego rozwiązania będą bardziej zadowoleni. Za pierwszym razem koperty kupiłam w sklepie, ale kolega podpowiedział mi, żebym zamawiała je u producenta, bo wtedy będę mogła nabyć koperty w dużo niższych cenach. W okolicy był tylko jeden producent kopert bąbelkowych i do niego właśnie się odezwałam. Okazało się, że koperty oferował w bardzo niskiej cenie i wiedziałam już, że sporo na tym zaoszczędzę. Zamówiłam u producenta kilkaset kopert bąbelkowych w różnych rozmiarach, ponieważ klienci zamawiali biżuterię w różnych ilościach i czasami potrzebna była mi większa koperta. Koperty od tego producenta były bardzo mocne i byłam pewna, że do każdego klienta biżuteria dotrze w nienaruszonym stanie. Sporo sprzedawałam każdego dnia i zanim się obejrzałam, to zaczęły mi się kończyć koperty. Od razu zadzwoniłam do producenta i złożyłam koleje zamówienie. Współpraca była udana a za drugim razem dostałam nawet rabat i zapłaciłam jeszcze mniej.

Sklep internetowy, który prowadziłam przynosił mi spore dochody i bez problemu mogłam się z tego utrzymać. Po nowym roku planuję zatrudnić kilka osób i powiększyć działalność. Rozwój mi zdecydowanie odpowiadał, ponieważ miałam smykałkę do prowadzenia sprzedaży.