Zalety doczepianych włosów metodą clip in

Coraz więcej kobiet decyduje się przedłużać swoje włosy zamiast czekać, aż naturalne urosną do satysfakcjonującej je długości. Nie ma w tym nic dziwnego zważywszy, że od kilku lat długie włosy stały się niesłychanie modne za sprawą mediów społecznościowych.

Jak przedłużyć tanio włosy?

doczepiane włosyPrawdą jednak jest to, że zabieg przedłużania włosów u fryzjera potrafi być niezwykle kosztowny zwłaszcza kiedy decydujemy się na najnowsze metody przedłużania. Poza tym takie przedłużane włosy trzeba co jakiś czas zależny od prędkości wzrostu naszych włosów, poprawiać w salonie fryzjerskim co znowu łączy się z dodatkowymi kosztami, a także czasem, który musimy na to poświęcić ponieważ zarówno doczepianie włosów, jak i ich podciąganie potrafi zająć całe godziny. Na szczęście jednak istnieje znacznie tańsza alternatywa w postaci włosów clip in. Doczepiane włosy w ten sposób kupimy najszybciej w sklepach online, które specjalizują się w sprzedaży tak zwanych doczepek. W sklepach mamy do wyboru zarówno włosy naturalne, jak i te syntetyczne. Te drugie są tańsze od naturalnych, jednakże posiadają również gorszą jakość. Mają tendencję do plątania się i mechacenia. Co prawda możemy poprawić ich stan różnymi metodami, jednak zaleca się je kupować jedynie w przypadku, kiedy będą nam niezbędne na większe wyjścia. Włosy naturalne z kolei charakteryzują się naprawdę długą żywotnością. Niejednokrotnie dłuższą aniżeli w przypadku, kiedy decydujemy się na przedłużanie ich u fryzjera.

Wszystko za sprawą tego, że włosy zakładane metodą clip in nie są z nami na stałe. Zakładamy je na wyjście i zdejmujemy po powrocie do domu co oznacza, że znacznie mniej się psują i nie są podatne na uszkodzenia chociażby podczas częstego mycia głowy lub podczas snu. Nie musimy się męczyć z codziennym czesaniem włosów w warkocz, lub długotrwałym ich suszeniem i pielęgnacją ponieważ wystarczy, że będziemy je odpowiednio przechowywać.