Zaawansowany komputer do streamowania

 

Nie miałem jakiejś nie wiadomo jakiej kwoty do wydania na nowy sprzęt komputerowy, który posłuży mi do streamowania, ale wiedziałem, że można też i coś tańszego upolować. Wszystko tak naprawdę zależy od tego na co chcemy sobie pozwolić. Na pewno można wybrać tańszy komputer, który uruchomi wiele starszych gier i również będzie można streamować.

Komputer do gier – jaki wybrać?

komputery do streamowania za 2000Komputer przeznaczony do streamowania musi być oczywiście bardzo mocny, jednak wiadomo, wszystko zależy od tego jakie gry będziemy chcieli uruchamiać. Musiałem pamiętać o tym, aby sprawdzać nie tylko sprzęt pod kątem wymagań moich ulubionych gier, ale także musiałem podwoić często tę wartość z tego względu, że sama możliwość streamowania również wymaga odpowiedniej mocy. Dlatego komputery do streamowania za 2000 wydają mi się wystarczające do mniejszych produkcji, które jak wiadomo nie są aż tak bardzo wymagające, a już mogłem tworzyć moje własne filmiki. Jeśli ktoś kiedyś będzie zastanawiał się nad zakupem tego rodzaju sprzętu to jak najbardziej warto sięgnąć po poradniki w internecie. Dzisiaj nawet streamerzy bardziej doświadczeni dzielą się swoją wiedzą, jaki sprzęt wybrać aby być bardzo zadowolonym. Dlatego i ja nie miałem absolutnie żadnego problemu ze znalezieniem sprzętu dla siebie. Tym bardziej, że cenowo również wychodziło to bardzo korzystnie. 2000 zł to bardzo dobra cena jak za taki sprzęt.

Z kolei wiem też, że niektórzy ludzie nie zwracają uwagi na takie tańsze urządzenia. Ja obecnie mogłem sobie tylko na taki komputer pozwolić, ale z tego co sprawdzałem to poradzi sobie on bardzo dobrze ze wszystkimi grami, które chciałem uruchomić. Oczywiście, zawsze można wybrać od razu coś drogiego, ale ja zamierzałem co roku wymieniać sprzęt na nowy.