Wyprzedaż szafy – koszulki w rozmiarze L

Ruszyliśmy z kolejną edycją akcji „Wyprzedaż szafy”. Tym razie w ofercie znajduje się mnóstwo koszulek i koszul większość w rozmiarze L. Poprzednie edycje okazały się strzałem w dziesiątkę więc mamy nadzieję, że i tym razem znajdzie się dużo chętnych. Takie akcje to doskonały sposób na pozbycie się zalegających ubrań dobrych marek i w stanie idealnym.

Duży wybór koszulek polo i koszul

koszulka polo rozmiar LW naszej szafie mamy ogromny wybór męskich koszulek. Tych bardziej eleganckich, z kołnierzykiem, jak i klasycznych T-shirtów. W ofercie dostępne są między innymi: zielona koszulka polo rozmiar L, koszulka polo w czerwono-czarną kratkę rozmiar XL, 2 sztuki niebieskich T-shirtów sportowych rozmiar L, koszula w szaro-białe paski rozmiar L, biały T-shirt z nadrukiem  hawajskiej plaży rozmiar L, fioletowa koszulka polo sygnowana logiem marki samochodowej rozmiar XL, koszulka klasyczna biała, gładka rozmiar L, żółta koszulka polo w geometryczny wzór rozmiar XL. To tylko część z dostępnej odzieży. Wszystkie zdjęcia załączone są w folderze. Tam też również znajdą Państwo aktualny cennik. Wszelkie zapytania prosimy wysyłać na wskazany adres mailowy. Zamówienia można składać telefonicznie lub przez mail. Preferowany odbiór osobisty, ewentualna wysyłka Pocztą Polską, zgodnie z cennikiem na stronie internetowej. Prosimy o przemyślane zakupy, gdyż zwroty nie będą przyjmowane. Rzeczy na wyprzedaży są używane, jednak w stanie idealnym, bez wad i oznak znoszenia.

Cały dochód z akcji „Wyprzedaż szafy” trafia na cele charytatywne. Aktualnie zbieramy środki dla organizacji na rzecz bezdomnych zwierząt. Z każdą akcją cel się zmienia, wspieramy różnych potrzebujących. Jeśli zatem poszukujecie ciekawych, oryginalnych koszulek, głównie polo lecz nie tylko, zajrzyjcie do nas. Może znajdziecie coś dla siebie, a przy okazji pomożecie innym.

Opublikowany w Moda