Wynajmuję apartamenty w Toruniu

Gdy wyjeżdżam zwiedzać jakieś nowe miejsca, muszę sobie wszystko dokładnie rozplanować. Przede wszystkim, chcę zobaczyć wszystko to co najważniejsze i mniej ważne również. Czasem bardzo ważne jest też to, co niewidoczne na pierwszy rzut oka. Z wykształcenia jestem antropologiem, więc lubię badać różne tereny i zachowania i zwyczaje innych ludzi.

Piękny apartament na wakacje

apartamenty w toruniuNa moje obecne zwiedzanie wybrałam Toruń. Chciałam zostać tam kilka dni, więc przydały się piękne apartamenty w Toruniu, które udało mi się zarezerwować. Stwierdziłam, że jest mi potrzebnych kilka dni odpoczynku, a Toruń idealnie się do tego nadawał. Do tego apartament jaki mi przydzielono, był przepiękny. Idealne miejsce do odprężenia się po całym dniu ciężkich badań nad nowym terenem. Miałam wielkie dwuosobowe łóżko tylko dla siebie i rolety, żebym nawet w dzień mogła zrobić sobie ciemno i spać. Lubiłam długo spać, a apartament mi to umożliwiał nie tylko dzięki roletom, ale spokojowi. Byłam praktycznie w centrum miasta, a wcale nie słyszałam nocami żadnych hałasów. Miałam święty spokój i mogłam spisywać moje notatki w skupieniu. Podłoga była wyłożona mięciutkim dywanem, który koił moje zmęczone stopy. To dobrze, bo na panelach zawsze jest mi zimno. Poza tym, miałam tam prawdziwą wannę. Zazwyczaj w jakichś hotelach, czy hostelach, jest po prostu prysznic podłogowy. Zawsze po tym wszystko zalewa się wodą, a łazienka dosłownie pływa. Tutaj miałam wielki komfort i jestem pozytywnie zaskoczona warunkami.

Nie wiedziałam, że Toruń przyjmie mnie aż tak dobrze. Wszystko bardzo mi się podobało, wysypiałam się na wielkim łożu i zwiedzałam miasto. Również serwowane posiłki bardzo mi smakowały i najadałam się do syta. Taki wypoczynek, to ja rozumiem, mogę zawsze go tak spędzać.