Wymiana starych drukarek w firmie

Pieniądze z dofinansowania musiałem przeznaczyć na wymianę sprzętu. Co prawda każde stanowisko pracy posiadało niezbędne wyposażenie, jednak drukarki były tak stare, że czasami nie drukowało. Ich naprawa już nie miała sensu, bo przewyższała wartość samej drukarki. Pieniądze zdecydowanie mi się przydały.

Dobrej jakości drukarki w firmie 

drukarka zebraZa pieniądze z dofinansowania postanowiłem kupić nowe drukarki. Zależało mi, żeby był to sprzęt najwyższej jakości, który posłuży moim pracownikom przez długie lata. Nie znałem się kompletnie na drukarkach i nie miałem pojęcia jaka będzie najlepsza. Odezwałem się zatem do przedstawiciela handlowego, który zaopatrywał mnie swego czasu w sprzęt biurowy. Liczyłem, że człowiek ten doradzi mi jakie drukarki zamówić do firmy. Przedstawiciel był zadowolony, że się do niego odezwałem i przyjechał do mojego biura natychmiast. Powiedział od razu, że najlepsza będzie drukarka zebra, którą poleca wszystkim swoim klientom. Drukarka była wielofunkcyjna, działała szybko i cicho. Oszczędna była także pod względem zużycia tonerów, które były stosunkowo niedrogie. Zapoznałem się z jego propozycją i ta drukarka mi się spodobała. Potrzebowałem dwudziestu sztuk, ponieważ na każdym stanowisku musiała pojawić się nowa drukarka. Dzięki zamówieniu tak dużej ilości, dostałem spory rabat. Dzięki temu dokupiłem od razu tonery, żeby mieć na zapas. Do swojego biura zamówiłem sobie taką samą drukarkę i od samego początku dobrze mi się na niej pracowało.

Nowe drukarki działały znakomicie i wszyscy pracownicy byli zadowoleni. Zainwestowałem także w nowe monitory, które pojawiły się na każdym stanowisku pracy. Dofinansowanie wykorzystałem w pełni i wszystkie pieniądze przeznaczyłem na najbardziej potrzebny sprzęt do firmy.