Wybieramy luksusowe spinki do mankietów

Gdy nadchodzi dzień ślubu, wygląd staje się bardzo ważny. I to nie tylko dla Panny Młodej. Także Pan Młody chciałby wyglądać na tę wielką okazję wyjątkowo. Nawet jeśli preferuje on klasykę, czyli czarny lub granatowy garnitur z dopasowanymi butami , to za pomocą detali może poczuć się w swojej stylizacji iście po królewsku.

Ślubne spinki do mankietów – powiew luksusu

luksusowe spinki do mankietów - ślubneJeśli Pan Młody zdecydowanie stawia na stonowane stroje i niechętnie wyraża indywidualność poprzez ubiór, to za pomocą detali może on wyrazić siebie. Panowie raczej nie noszą biżuterii, oprócz zegarka. Jednak jest pewien detal, który może doskonale podkreślić ich gust. Są to luksusowe spinki do mankietów – ślubne zaś powinny być zdecydowanie wyjątkowe. Oczywiście przede wszystkim mowa tu o materiale, z którego są wykonane. Srebrne lub pozłacane będą na pewno cennym dodatkiem. Jeśli zdecydujemy się na złoto, pamiętajmy, aby dobrać także zegarek w złotym kolorze, dobrze aby taka była także klamra paska. Na rynku możemy znaleźć także spinki w eleganckim wykończeniem. Mogą mieć one błyszczące oczko w kolorze czerwieni lub granatu – chociażby wykonane z kryształków. Ci, którzy pragną powiewu prawdziwego luksusu, mogą zaś poszukać spinek z kamieniami szlachetnymi – znajdziemy takie z drobnymi diamentami, szafirami, rubinami. Pamiętajmy, ze luksus to także prostota formy. Tutaj dominują delikatne wzory, bardzo proste formy kwadratu lub prostokąta z jedynie ozdobnym paskiem.

Spinki do mankietów mogą być nie mniej luksusowym dodatkiem niż biżuteria Panny Młodej. Jeśli szukamy czegoś co jest klasyką, a jednocześnie zahacza jednak o odrobinę glamour, jest to dobre posunięcie. Na pewno Pan Młody mając na sonie takie detale będzie czuł się pewnie i wyjątkowo. Czyli tak jak powinien.