Wtryskiwacze po użyciu regeneratora

Regeneracja wtryskiwaczy w samochodzie z sinikiem diesla tak naprawdę nie musi wymagać wizyty w warsztacie. Są rzeczy, które może zrobić nawet osoba, która kompletnie nie zna się na sinikach. Mowa o dodaniu odpowiedniego środka do paliwa, który przeczyści oraz zakonserwuje nasze wtryskiwacze. Dzięki temu nie będą znajdować sie na nich substancje, które w rzeczywistości im szkodzą. Jest to bardzo ważne.

Regenerator do wtryskiwaczy w płynie

regenerator wtryskiwaczyPłynne regeneratory to bardzo dobre środki, dlatego warto jest z nich korzystać. Regenerator wtryskiwaczy przede wszystkim czyści je w bardzo dokładny sposób. Podczas jazdy na wtryskiwaczach mogą pojawić się na przykład naloty z sadzy. W tym przypadku trzeba o nie bardzo dobrze zadbać. Taki regenerator dodaje się do oleju napędowego podczas tankowania. Dzięki temu regenerator przepływa przez wtryskiwacze. Są one zabezpieczane również przed wodą oraz dobrze smarowane. Po wlaniu regeneratora trzeba przejechać około pięćdziesięciu kilometrów, aby cały proces został zakończony. Po tych pięćdziesięciu kilometrach zauważymy, że nasz pojazd jest dużo bardziej zrywny. Zadbane i zregenerowane wtryskiwacze działają dużo lepiej, dlatego przepływ paliwa w samochodzie będzie bardziej wydajny. Silnik będzie w pełni korzystał ze swojej mocy. Warto to stosować w silnikach o dużej pojemności skokowej.

Jak widać, zastosowanie takiego preparatu nie należy do rzeczy trudnych. Najlepiej jest spytać się o taki środek na stacji benzynowej. Pracownik powinien polecić nam najlepszy z regeneratorów. Myślę, że taki środek warto używać co najmniej raz w roku, chyba, że naprawdę dużo jeździmy. Wtedy co pół roku będzie najlepiej, aby silnik był przez długi czas w naprawdę dobrym stanie. Niezawodny silnik to podstawa.