Własna hodowla koni i przewóz zwierząt za granicę

Od wielu lat zajmuję się biznesem. Jednak jak każdy człowiek mam pewne pasje. Moją są konie. Jeszcze około dziesięciu lat temu zdecydowałem się na założenie własnej stadniny. Pod własnym okiem trenowałem konie i zatrudniałem profesjonalnych ludzi aby pilnowali mojej hodowli w czasie kiedy będę musiał pełnić obowiązki służbowe.

Szukałem transportu dla swoich koni do Anglii 

transport anglia polskaOstatnio pojawiła się nowa interesująca wystawa koni rasowych w Bristolu. Uznałem, że warto zabrać tam zwierzęta na pokaz. Niestety miałem wielki problem z transportem. Firmy, które zajmowały się przeprowadzkami do Anglii i posiadały większe auta nie były chętne aby przewozić zwierzęta. Moje auto akurat było w remoncie i też nie mogłem sobie pozwolić na podróż. Na szczęście odwiedzając każdą możliwą firmę natrafiłem na transport anglia polska. Oni głównie zajmowali się przewozem ludzi oraz przedmiotów. Jednak ostatnio coraz częściej wychodzili z usługami dotyczącymi zwierząt. Rozumieli, że ludzie mają z tym zazwyczaj problemy i zachęcili do korzystania ze swoich usług. Byłem z tego bardzo zadowolony, ponieważ moje konie miały zostać przewiezione w bardzo dobrych warunkach. Ja też nie powierzyłbym ich jakiejś słabszej firmie, która nie zapewniłaby im odpowiedniego bezpieczeństwa. Na szczęście ich doświadczenie w przewozie było bardzo duże i mogłem spokojnie zajmować się swoimi sprawami biznesowymi podczas gdy konie jechały na wystawę do Bristolu. Miałem co do niej duże nadzieję, ponieważ była bardzo prestiżowa.

Ja dbałem o to aby zwierzęta z którymi pracuję były jak najbardziej bezpieczne. Cieszyłem się z tego, że firma nawiązała ze mną współpracę. To było bardzo pomocne ze względu na brak innych możliwości. Od tamtej pory staram się utrzymywać z nimi kontakt i nie korzystać z usług innych.