Wiele atrakcji na Mazurach

Funkcja zobowiązuje, więc zdawałem sobie sprawę, iż jako świadek pana młodego będę musiał zorganizować wieczór kawalerski. Oczywiście wiedziałem, że nikt nie zostawi mnie z tym samego, ale to ja zasugerowałem ideę całej imprezy. Oczywiście najpierw zastanawialiśmy się, gdzie pojechać. Z wielu możliwości wybraliśmy Mazury.

Mazury dobrym miejscem na organizację wieczoru kawalerskiego

wieczór kawalerski na mazurachWiele argumentów skłoniło nas do organizacji imprezy właśnie tam. Po pierwsze, wiele miejsc, w których była możliwość przenocowania. Po drugie natomiast, mnóstwo atrakcji, z których można było skorzystać. Wyjazd zaplanowaliśmy na trzy dni, więc był czas na wypróbowanie wielu możliwości. Najważniejsza, co tu dużo ukrywać, była impreza, czyli wieczorna dyskoteka. Oczywiście bez wielkich szaleństw, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawę, że będziemy potrzebować siły, by sprostać dziennym aktywnościom. Jeśli chodzi o wieczór kawalerski na mazurach, to tych aktywności jest naprawdę mnóstwo. Zresztą, nie muszą one dotyczyć tylko tej konkretnej okazji. Ale po kolei. Najpierw wybraliśmy się na pole paintballowe. Świetna zabawa, w której śmiechu było co niemiara. Oczywiście walka jak najbardziej na serio. Poza tym był jeszcze czas na krótki spływ kajakowy, a wieczorem odpoczynek i relaks w SPA. Rozważaliśmy także lot balonami, ale ostatecznie nie zdążyliśmy zrobić rezerwacji. Choć pamiętamy, że jest taka możliwość – kto wie, może kiedy indziej, przy innej okazji.

Była jeszcze krótka przejażdżka rowerami, trochę czasu w wodzie, w końcu wyjechaliśmy latem. Wydaje się, że jak na jeden w sumie krótki wypad, to i tak sporo atrakcji. Najważniejsze, że wszystko się udało i poszło zgodnie z planem. Nawet zaczęliśmy się zastanawiać, czy nie wrócić za jakiś czas. Mamy jeszcze zaległe loty balonami.