W najlepszych wypożyczalniach oferują tylko nowe samochody

 

Każdego roku w naszym kraju powstaje kilka nowych i jednocześnie bardzo nowoczesnych wypożyczalni samochodowych. Korzystają z nich głównie mieszkańcy tych miast, w których takie wypożyczalnie oferują swoje usługi. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że w takich nowo otwieranych wypożyczalniach klientom oferuje się samochody nowe, prosto z salonu.

Nowe samochody przyciągają większą liczbę klientów

najlepsza wypożyczalnia samochodów w gorlicachJeśli w jednym mieście działa kilka wypożyczalni samochodowych, ale tylko w jednej z nich oferowane są samochody nowe to przecież oczywistym jest, że klienci przyjdą właśnie do takiej wypożyczalni. Jeśli w porównywalnych pieniądzach można wynająć auto kilkuletnie lub nowe to wybór wydaje się być oczywisty. I dlatego właśnie najlepsza wypożyczalnia samochodów w Gorlicach ma mnóstwo stałych klientów. Bo oferuje auta w różnych klasach, ale wszystko łączy jedno – są to samochody, które z salonów wyjechały w ciągu kilku ostatnich miesięcy. A to jeszcze nie wszystko. Wspomniana już najlepsza wypożyczalnia ma tak skonstruowane umowy z ubezpieczycielami, że nie musi ona pobierać żadnej kaucji zabezpieczającej. I tu znowu wielki plus, ponieważ brak kaucji to atut, które w wielu wypożyczalniach brakuje. A klienci właśnie tego oczekują poza nowymi samochodami i niską ceną. Wypożyczalnie, które istnieją na rynku od wielu lat, muszą teraz dostosować swoją flotę samochodów do wymagań stawianych przez nowocześniejszą konkurencję.

Pomiędzy starymi a nowymi wypożyczalniami samochodów widać ogromne różnice. Nowe wypożyczalnie biorą leasingi na kilkadziesiąt samochodów jednocześnie i zapełniają parking nowiuteńkimi samochodami. Z kolei wypożyczalnie, które już funkcjonują od lat, kupują auta używane za gotówkę. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że w tej branży nowoczesność wypiera tradycję.