Tani angielski dla firm

W naszej firmie bardzo dbamy o rozwój pracowników. Dlatego też stwierdziliśmy, że część naszej kadry wyślemy na specjalne szkolenia, które na pewno sprawią, że pracownicy będą pracowali znacznie wydajniej i będą zadowoleni z pracy u nas. W dzisiejszych czasach język angielski jest bardzo popularny i prkatycznie na dowolnym stanowisku w naszej firmie jest on wymagany.

Język angielski dla pracowników

angielski dla firm bydgoszczJeśli jednak pracownik zna język obcy jedynie na poziomie podstawowym należy go odpowiednio przeszkolić, aby mógł wykonywać inne, bardzo ważne obowiązki na przykład przy kontakcie z klientem z zagranicy. Angielski dla firm bydgoszcz to przede wszystkim szkolenia, które organizowane są w bardzo przyjemny dla kursantów sposób. Postanowiliśmy pójść na całość i skorzystać z najlepszej firmy szkolącej, czyli takiej, która swoje nauczanie opiera na tak zwanych native speakerach, którzy komunikują się z kursantami jedynie w języku angielskim. Język angielski jednak jest na tyle popularny, że koszt takiego kursu nie jest duży. Naszym zdaniem praktycznie każdy pracodawca powinien sobie pozwolić na przeprowadzenie takiego kursu dla swoich pracowników, gdyż z jednej storny jest to bardzo dobra inwestycja, a z drugiej pracownik będzie czuł się doceniony, że może pracować w firmie, która tak dba o jego rozwój. Te wszystkie czynniki sprawiły, że uruchomiliśmy kursy angielskiego z podziałem na parę grup w różnych godzinach. Pracodniwcy wtedy mogli się zapisać na dowolną godzinę, która im pasuje najbardziej.

Część z nich wybierało jednak godziny poranne, jeszcze przed rozpoczęciem pracy, dlatego też postanowiliśmy skupić się na tej grupie osób. Język angielsku przyswajali bardzo dobrze, stąd też wiedzieliśmy, że w przyszłości może zainteresujemy się ofertą szkoleniową na inne języki dla naszych pracowników.