Szkółka narciarska i jej reklama nie tylko w sieci – czy się sprawdza?

Szkółki narciarskie to dobre rozwiązanie dla osób nie potrafiących jeździć na nartach, a chcących się nauczyć. Istnieje wiele szkółek narciarskich na rynku, aby pomóc wybrać najlepszą pomagają różne ogłoszenia, czy reklamy.

Jaką szkółkę narciarstwa wybrać?

Serwis narciarskiSzkółka narciarska jest instytucją, która ma za zadanie nauki jazdy na nartach dzieci i dorosłych. Polskie szkółki narciarskie nie tylko oferują naukę jazdy na nartach w Polsce, ale także za granicą. W Zieleńcu istnieje szkoła, która prowadzi wyjazdy do Włoch. Są to często wyjazdy z zapewnieniem czasu nie tylko na stoku. Ważne, by w takich szkołach instruktorzy byli z uprawnieniami Stowarzyszenia i trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarstwa oraz ministerstwa Sportu i Turystki. Dobrze by w danej szkole każdy kursant był traktowany indywidualnie, bo osobami uczącymi się mogą być osoby które nigdy nie jeździły, lub takie które jeżdżą dobrze, ale chcą się doszkalać. Dlatego polecane są szkoły, które uczą w stosunku 1 uczeń na 1 instruktora, taki tryb nauki pozwala zapewnić pełne bezpieczeństwo kursanta oraz najlepsze efekty nauki.

Banery sposobem na przyciągniecie klientów

BanerPodczas wyjazdu na wakacje zimowe, wiele osób nie ma czasu na szukanie w internecie odpowiedniej szkółki narciarskiej. Bazują zazwyczaj na reklamach lokalnych danej szkółki. Banery w tym sprawdzają się doskonale. Banery reklamowe są finezyjną forma plakatu. Jednak plakat w porównaniu z banerem są nieodporne na warunki atmosferyczne. Banery są odporne na brzydką pogodę, odporne na silny wiatr, czy deszcz. Jest to najtańszy rodzaj reklamy dostępny na rynku. Zamawiający baner może wybierać wśród:

  • banerów dwustronnych,
  • banerów odblaskowych,
  • siatki mesh,
  • banerów powlekanych,
  • banerów laminowanych.

Rozmiar baneru zależy od miejsca, w którym ma się znajdować, ale na pewno w dobry i widoczny sposób będzie informował o tym gdzie się znajduje i o ofercie szkoły jazdy na nartach.

Roll up w reklamie

Systemy roll upInnymi sposobami na reklamy szkółek narciarskich są reklamy w systemie roll up. Takie reklamy dobrze sprawdzają się na targach czy wystawach. Jednak jeśli chodzi o szkółki narciarskie to takiego typu reklamę można postawić w holu hotelu, przy wyciągach. Reklamy roll up są eleganckie, a poza tym cechują się nowoczesnym designem. Zaleta takiej reklamy, ze są łatwe i szybkie w montażu. Stanowią one dobra wizualizację produktu lub firmy. Do tego możliwa jest szybka i łatwa zmiana grafiki i dostosowanie wielkości do indywidualnych potrzeb. W skład tej reklamy wchodzi stalowy stelaż oraz materiał z grafiką. Lekka konstrukcja pozwala na łatwy transport takiej reklamy.

 

Biegi na nartach biegowych w ofercie szkółek narciarskich

Dobrym pomysłem na promocje swojej szkoły jest wprowadzenie do oferty np. bieganie na nartach biegowych. Doskonała sceneria jaką są doliny pod śniegiem, słoneczne polany oraz błękitne niebo sprzyjają uprawianiu tego sportu. Przebywanie na świeżym powietrzu oraz harmonijne ruchy podczas uprawiania tego sportu doskonale wpływają na samopoczucie. W Zieleńcu, jak i całej południowej Polsce powstaje coraz większa ilość specjalnych tras biegowych. Jest to alternatywa dla osób, które chcą zastąpić piesze wycieczki nartami, lub dla których zwykła jazda na nartach w jednym miejscy się skończyła. W tym sporcie angażuje się wszystkie partie mięśni, oraz jest jednym ze sportów, w którym spalić można dużą ilość kalorii. Narty biegowe można wykorzystywać, by w łatwy sposób poruszać się po zaśnieżonych terenach, jednak dla turystów lepsze będą wyznaczone trasy biegowe, które często są tak wyznaczane, by podziwianie krajobrazów, było jedną z atrakcji.


 

Więcej informacji na stronach:


 

Słowem podsumowania:

Szkółki narciarskie to dobry pomysł dla osób chcących się nauczyć jeździć. Rosnąca konkurencja wśród takich szkół powoduje, że reklamowanie się w internecie nie wystarcza i należy sięgać po inne środki przekazu do potencjalnych klientów chcących się doszkalać lub uczyć się jazdy na nartach.

Dodaj komentarz