Szkolenia i obozy – organizacja wyjazdów firmowych

Organizacja wyjazdu firmowego to dla nas nie pierwszeństwo – zajmujemy się od lat profesjonalną organizacją wieloosobowych wyjazdów korporacyjnych, organizacją wszelkiego rodzaju szkoleń i obozów. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem oferowanych usług. To między innymi:

 

obózOBOZY

Podstawowym celem każdego wyjazdu firmowego i obozu, także szkoleniowego, jest maksymalna przygoda i integracja, oczywiście połączona z możliwością organizacji szkolenia. Dlatego lokalizacje obozów są bardzo zróżnicowane i zależą od specyfiki działalności wyjeżdżającego klienta oraz pożądanego przez niego poziomu zabawy i powagi. Możliwe są obozy z ekstremalnymi rozrywkami, takimi jak choćby skoki na bungee czy nauka podstaw interesującego sportu ekstremalnego; lub obozy nastawione na czysty relaks w naturze: np. połączone ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych lub zamieszkaniem w Rezerwacie Przyrody.

Z kolei rekreacyjne obozy firmowe to opcja dla tych firm, które chciałyby zintegrować się w:

  • aquaparku,
  • podczas gry w paintball,
  • w parku linowym
  • podczas uprawiania jakiegoś popularnego sportu.

Obóz firmowy nie musi się też wiązać z wymagającymi fizycznie rozrywkami, czasami lepiej dla obopólnej integracji sprawdzi się ekskluzywny wyjazd turystyczny w egzotyczne miejsce lub wyjazd kulinarny celem wspólnego zgłębiania arkanów gotowania w obcym mieście. Możliwości jest tak naprawdę nieskończenie wiele i zależą one od oczekiwań poszczególnych klientów, a tym, co się liczy w profesjonalnej organizacji, jest kompleksowość usługi, kreatywność wyjazdu i energia…która szybko zostaje przechwycona przez pracowników i przekłada się na dobre efekty ich pracy.

 

szkolenia dlka firmSZKOLENIA MIĘKKIE DLA PRACOWNIKÓW

Czym są szkolenia miękkie? To specjalne warsztaty, dzięki którym określane są poszczególne, pożądane w ogólnej ścieżce rozwoju przedsiębiorstwa ścieżki indywidualnego rozwoju: każdej osoby w teamie, albo całej drużyny. Dzięki szkoleniom miękkim można w zachęcający i wyjątkowo efektywny sposób podnieść efektywność i zaangażowanie całych grup pracowników, do każdego z nich podchodząc w wyjątkowy i indywidualny sposób. Rozwinąć wiedzę wybranych zespołów w danych dziedzinach i tym samym przystosować pracowników i poszczególne komórki firmy do jej wytyczonych celów biznesowych i strategicznych.

 

szkolenie dla urzędnikówSZKOLENIA Z JĘZYKA POLSKIEGO

Wyjazd połączony ze szkoleniem zagranicznych pracowników z języka polskiego może jawić się jako egzotyczny pomysł, ale w istocie tego rodzaju wyjazdy są polecane jako jedna ze skuteczniejszych metod rozpoczęcia nauki biznesowego polskiego (lub w ogóle języka polskiego od podstaw) przez obcojęzycznych pracowników firmy. Należy pamiętać o tym, że polski jest jednym z najtrudniejszych języków świata i nawet, jeśli pracownicy zajmują się bardzo odpowiedzialnymi zadaniami na wysokim szczeblu, mogą mieć problemy z opanowaniem podstawowej gramatyki naszego języka. Przyjazny wyjazd połączony z językowym szkoleniem zawsze spełnia swoją rolę jako idealny początek nauki podstaw języka i zachęca obcojęzycznych do integracji za całym zespołem.

 


 

Więcej informacji:

 

7 myśli na “Szkolenia i obozy – organizacja wyjazdów firmowych

Dodaj komentarz