Suszarka automatyczna w naszej toalecie

Firma musi pokazywać pracownikowi, że jest nowoczesna i innowacyjna. Prawda jest taka, że na każdym kroku pracownik powinien czuć, że jest częścią czegoś wielkiego i kreatywnego – to pomoże mu lepiej skupić się na pracy. Nawet drobne detale mają tutaj spore znaczenie.

Suszarka do rąk, która włącza się sama

suszarki automatyczne do rąkOstatnio będąc na konferencji w innym miejscu zauważyłem coś fajnego. Suszarka do rąk, która była zamontowana w toalecie nie wymagała, by ją włączać przyciskiem. Wystarczyło podsunąć ręce, a ona sama się włączała i zaczynała suszyć. Bardzo mi się to spodobało, choć pozornie nie miało to dużego znaczenia. Od razu gdy wróciłem do swojej firmy zacząłem sprawdzać ile kosztują suszarki automatyczne do rąk. Okazało się, że nie są one wcale drogie. Postanowiłem, że zamówię taką również do naszej firmy. Niby nic, ale jednak pokażę w ten sposób pracownikom, że nie ma takiej nowinki, która nie znajdzie u nas miejsca. Od bardzo dawna mamy klimatyzację w biurze, tak samo jak dystrybutory do wody i inne różne udogodnienia. Teraz czas na to. Gdy pracownicy to zobaczyli byli bardzo zadowoleni. Automatyczna suszarka nie tylko była wygodniejsza i bardziej komfortowa, ale również znacznie mocniejsza i bardziej efektywna, niż poprzednia, w której trzeba było wcisnąć przycisk. Teraz wysuszenie rąk zajmowała dosłownie kilka sekund, podczas gdy poprzednio można było stać i stać, i nadal mieć mokre ręce. Wszyscy chwalili to unowocześnienie – coś mi mówiło, że to będzie świetny i trafiony pomysł.

Cały czas byłem na bieżąco jeśli chodzi o nowinki techniczne i unowocześnienia. Dobrze wiem jak dobrze żyje się będąc otoczonym przez najnowsze technologie i najwydajniejsze urządzenia. Najważniejsze to dotrzymywać kroku reszcie świata – bez tego możemy szybko odpaść.