Super kremy do twarzy i rozjaśnianie cery

Ile to można zobaczyć w telewizji reklam o różnych cudownie działających specyfikach dla kobiet. Ja nigdy nie zwracałam uwagi na reklamy, ponieważ byłam świadomym konsumentem. Za takim koncernem reklam często stoją nieodpowiednie składy w kosmetykach. Reklama jest dźwignią marketingu, ale już samo działanie kosmetyku wiele o sobie mówi.

Krem dla każdej cery-witamina c to podstawa

kremy do twarzy z witaminą cOd wielu lat testuję różne kremy. Jednak moje ulubione to kremy do twarzy z witaminą c, ponieważ według mnie są najlepsze. Witamina c jest nazywana witaminą młodości. Moim ulubionym działaniem witaminy c jest delikatne rozjaśnianie cery. Dzięki temu przebarwienia nie są tak widoczne, a cera wygląda młodzież. Na szczęście minęła już epoka sztucznej opalenizny i chodzenia na solarium. Twarz kobiety mocno się opalającej, wyglądała zawsze na zmęczoną i co najmniej 5 lat starszą niż w rzeczywistości. Ja nigdy nie lubiłam się opalać. Najładniejsza skóra, to jasna, alabastrowa. W kremach ważne jest to, aby porządnie nawilżały. Z każdym dniem mamy w sobie mniej naturalnego nawilżenia. Dlatego musimy wspomagać się kremami odpowiednimi dla naszego wieku i potrzeb skóry. Każda skóra wymaga czegoś innego. Moja była mieszana, tak więc ciężko było znaleźć kosmetyk idealny, jednak w końcu się udało. Krem idealnie nawilża i przede wszystkim skóra po nim nie jest tłusta. Szybko się wchłania i jest to bardzo ważne. Poza tym ma ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV. O tym też powinnyśmy pamiętać wybierając krem.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z siły kremów. Sięgają po nie dopiero wtedy, gdy zaczynają zauważać oznaki starzenia. Jednak wtedy jest już zdecydowanie za późno. Trzeba zapobiegać tym procesom i utrzymywać odpowiednie nawilżenie dzięki dostosowanym do naszych potrzeb kremom.