Spersonalizowana etykieta na butelkach

Każdy rok niesie ze sobą mnóstwo okazji do wręczania prezentów. Są to urodziny, święta, rocznice ślubu czy imieniny naszych bliskich. Staramy się nie powtarzać upominków, zaskakiwać i wręczać to, co może być przydatne, a jednocześnie ciekawe. 

Upominki na różne okazje 

prezenty na imieninyIstnieje wiele stron internetowych, na których możemy zaopatrzyć się we wspaniałe prezenty. Upominki, których szukamy, mogą przybierać naprawdę różne formy. Ostatnio bardzo popularne stały się alkohole ze spersonalizowanymi etykietkami. Prezenty na imieniny nie muszą już być nudne, oklepane – od tej chwili mogą być naprawdę wystrzałowe! Alkohol znajduje się w tekturowym, ozdobnym opakowaniu, którego kolor wybieramy według własnych preferencji. Najwięcej ingerencji mamy jednak w wygląd etykiety. Samemu wpisujemy tekst, który ma się pojawić na etykiecie. Robimy to już z pozycji komputera, od razu przed sfinalizowaniem zamówienia – dodatkowo widzimy wtedy, jak będzie wyglądała finalna wersja naszego prezentu, możemy więc wprowadzać zmiany i poprawki na bieżąco. Strony internetowe z takimi gadżetami posiadają również dostęp do innych upominków: kwiatów, czy czekoladek. Dzięki temu nie musimy robić zamówień na wielu różnych stronach. Nasza przesyłka zostanie zapakowana tak, jak na prezent przystało i to my decydujemy, czy zostanie ona wysłana prosto do solenizanta, czy wolimy ją wręczyć osobiście. W każdym razie nie musimy już martwić się jej pakowaniem. Takie upominki sprawdzają się na wiele okazji, również jako prezent dla naszej drugiej połówki czy szefa.

Spersonalizowane prezenty sprawiają bardzo dużą przyjemność, zarówno nam, jako wręczającym jak i tym, którzy odbierają prezent. Wyrażają naprawdę wiele – oddają nasze zaangażowanie i potwierdzają, jak wiele znaczy dla nas ta druga osoba.