Słoneczne mieszkania blisko morza

Gdy wyjeżdżam na wakacje, oczekuję pełnego komfortu i wypoczynku. Lubię wyjeżdżać na więcej niż tydzień, więc bardzo ważne jest to, gdzie spędzam swój urlop. Musi to być piękne i malownicze miejsce, w którym będę mogła odpocząć, z dala od turystów, więc żaden hotel nie wchodzi w grę. Nie cierpię hałasowania w nocy i zakłócania ciszy nocnej.

Piękne mieszkanie nad morzem

słoneczne mieszkania w RumiUwielbiam wynajmować sobie lokum na określony czas. Teraz były to słoneczne mieszkania w Rumi, wynajęte przez moją rodzinę na miesiąc. Mieszkanie położone było w spokojnej okolicy, jednak blisko do wszystkich ważnych atrakcji. Lepiej mieszkać wśród normalnych mieszkańców, bo oni maja te rejony na co dzień i nie szaleją, jakby pierwszy raz zobaczyli morze. Ja również spędzam urlop zawsze na spokojnie, więc nikomu tam nie przeszkadzam. Koło mnie mieszka starsze małżeństwo i nikt nikomu nie wchodzi w paradę jak to się mówi. Mam dwa pokoje. W jednym jestem ja z moim mężem, a drugi pokój jest dla naszej córki, która ma już 16 lat, więc też przyjeżdża sobie żeby odpocząć od szkoły i żadne głupoty jej nie w głowie. Mamy też wielki balkon, z którego jest widok na wspaniałe morze. Niestety, nie zawsze pogoda dopisuje, ale to nas nie zraża. Można wypoczywać również w deszczu, na przykład spacerując po lesie i zbierając bursztyny. Mamy całkiem pokaźną kolekcję i zamierzam w końcu jakoś je wykorzystać, na przykład robiąc z nich naszyjniki. Nasze wygodne mieszkanie jest idealne dla nas i na pewno wrócę tu jeszcze kiedyś.

Wakacje nie powinny być w żadnym stopniu stresujące. Kiedyś nie przeszkadzało mi nawet nocowanie pod namiotem, jednak z wiekiem zaczęłam oczekiwać spokoju i wyciszenia. Na szczęście udało mi się to osiągnąć w pięknej i słonecznej Rumi, która nas urzekła.