Serwisy wózka paletowego

Jakiś już czas temu, dokładnie niestety nie jestem w stanie określić tego czasu. Szacuję jednak, po dogłębnym zastanowieniu się, że będzie to już mniej więcej siedem do ośmiu lat, jak postanowiłam założyć nowy serwis wózków widłowych i paletowych. Żeby poznać dokładną datę musiałabym zaglądnąć w papiery mojej firmy.

Jak serwisować wózek paletowy i widłowy elektryczny?

serwis wózków paletowychJak się okazuje w owym czasie, jak zakładałam swoją własną firmę, bardzo dużo osób poszukiwało taki serwisu wózków paletowych. Chodziło tutaj przede wszystkim o fakt, że w owym czasie zakładano bardzo dużo przeróżnych firm, które zazwyczaj posiadały bardzo wielkie magazyny, gdzie konieczne było posiadanie bardzo dużej ilości różnych wózków paletowych. Ja wpadłam na pomysł z założeniem serwisu wózków paletowych całkiem przypadkowo. Pewnego razu pomyślałam bowiem, że takie serwis wózków paletowych to świetny pomysł na biznes. Ta myśl przyszła mi do głowy, jak zobaczyłam bardzo dużo wózków widłowych elektrycznych i paletowych, które były wywożone na złom, ponieważ zostały uszkodzone. A same usterki wyglądały na naprawdę niewielkie. Wydawało się, że ludzie nie wiedzą, gdzie mogliby naprawić swoje wózki widłowe, dlatego je wyrzucają. Ja chciałam to zmienić. Moja podejście było także bardzo ekologiczne. Jak się okazało był to bardzo dobry pomysł, ponieważ jak powszechnie wiadomo ceny takich wózków widłowych elektrycznych i mechanicznych paletowych są bardzo wysokie.

Dzięki mojemu serwisowy producenci mogli wykonywać u mnie drobne i większe naprawy swojego sprzętu magazynowego, głównie wózków widłowych paletowych. Oczywiście było to dla wszystkich bardzo opłacalne, ponieważ nowe wózki są bardzo drogie, naprawy natomiast nie kosztuje dużo, w zależności od tego, co jest robione.