Reklamowa zawieszka samochodowa

W ubiegłym roku otworzyłam w końcu swoją własną firmę. Była to firma specjalizująca się w produkcji chemii warsztatowej, dlatego też od samego początku myślałam o tym, jak skutecznie wypromować swoją dopiero raczkującą firmę.

Zawieszka reklamowa z logo mojej firmy

zawieszki samochodowePewnego popołudnia wracałam do domu swoim samochodem i zauważyłam, że w moim aucie brakuje jakiegoś elementu, który nadałby mu świeżości, dlatego moim naturalnym odruchem było zakupienie nowego zapachu odświeżającego do auta. Po zakupie nowego zapachu wpadłam na pomysł, który wykorzystałam później przy okazji promocji mojej firmy. Postanowiłam, że zlecę wyprodukowanie podobnych zawieszek, a klienci, którzy ze mną współpracują, będą otrzymywać takie zawieszki samochodowe za darmo. Ponadto, znalazła się na nich nazwa mojej firmy wraz ze wszystkimi potrzebnymi danymi. Produkcja przebiegła sprawnie i szybko, a niecodzienne gadżety reklamowe rozeszły się wśród moich kontrahentów w dość szybkim tempie. Wkrótce sama odkryłam wszystkie pozytywne właściwości takiej formy promocji, ponieważ zawieszki te gościły także w moim samochodzie. Produkcja tych nietypowych gadżetów reklamowych okazała się być świetną kampanią reklamową, a same zawieszki skutecznie odświeżały wnętrze auta. Olejki zapachowe umieszczone  w nich uwalniały swoją woń przez długi czas, przyjemnie pachniały i odświeżały całe pomieszczenie. Zawieszki świetnie sprawdzały się nie tylko w autach, ale także w szafach i szufladach domowych, przemysłowych, czy warsztatowych. 

Dzięki temu, że wprowadziłam nowy sposób promocji mojej firmy, udało nam się zanotować sprzedaż naszych produktów nawet o kilka procent w przeciągu kilku miesięcy. W późniejszym czasie chętnie wykorzystywaliśmy przeróżne formy promocji naszej firmy, a każda z nich okazała się przydatna.