Profesjonalny portret dla właściciela biznesu

Fotografia od dziecka była moją wielką pasją. Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy dostałam na urodziny własny aparat cyfrowy, nie mogłam się od niego oderwać całymi miesiącami. Nic więc dziwnego, że na dzień dzisiejszy zawodowo zajmuje się fotografią. Na otworzenie własnej działalności gospodarczej zdecydowałam się od razu po studiach. Miałam sporo doświadczenia, bo moi rodzice też są przedsiębiorcami.

Biznesowe zdjęcie na wizytówkę

portrety biznesoweDla wielu osób spełnieniem marzeń jest takie zajęcie zarobkowe, które wiąże się z naszą pasją. Mi udało się osiągnąć właśnie taką sytuację w życiu. Jako zawodowy fotograf prowadzę sesje dedykowane przede wszystkim ludziom. Tematyka takich zdjęć jest przeróżna, wszystko zależy od okazji i oczekiwań klienta. Zadaniem każdego przedsiębiorcy, również moim, jest uważna obserwacja rynku. Potrzeby ludzi zmieniają się często razem z modą. W tym roku, na przykład, musiałam poszerzyć swoją ofertę o portrety biznesowe, o które pytało mnie bardzo dużo osób. Takie portrety biznesowe przydają się nie tylko właścicielom firm, ale też przedstawicielom handlowym czy osobom zatrudnionym na wyższych stanowiskach. Zdjęcia biznesowe umieszcza się na wizytówkach, a także na stronach internetowych czy kontach na mediach społecznościowych. Takie zdjęcia mają za zadanie pokazać profesjonalizm, dlatego osoby fotografowane ubrane są zazwyczaj w białe koszule, garnitury czy eleganckie sukienki lub garsonki.

Pośród różnych ofert na sesje zdjęciowe, musiałam jakiś czas temu umieścić oddzielną kategorię dedykowaną biznesmenom. Okazuje się, bowiem, że coraz większą popularnością cieszą się profesjonalne zdjęcia, które służą budowaniu marki i wizerunku. Najczęściej zdjęcia biznesowe są moim klientom potrzebne na wizytówki służbowe.