Profesjonalne oczyszczanie twarzy

Wiele osób zmaga się z różnorodnymi problemami skórnymi. Trądzik, nadmiar sebum, skóra sucha, wrażliwa, naczynkowa – któż z nas nie zmaga się przynajmniej z jedną z wymienionych przypadłości? Na szczęście istnieją sposoby na złagodzenie dokuczliwych objawów. Jeden z nich stanowi skuteczne oczyszczanie twarzy w specjalistycznych salonach kosmetycznych lub gabinetach odnowy biologicznej.

Rodzaje oczyszczających zabiegów na twarz

zabieg oczyszczający na twarz BiałystokPiękna twarz stanowi naszą wizytówkę. Im bardziej zadbana, tym łatwiej nam nawiązywać przyjaźnie, zdobywać pracę, awansować. W związku z tym musimy o nią skutecznie dbać. Jednak niekiedy problemy stają się tak duże, że domowe sposoby stają się niewystarczające. Wtedy najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. W salonie kosmetycznym lub w klinice medycyny naturalnej wykwalifikowana osoba wykonuje skuteczny zabieg oczyszczający na twarz Białystok. Istnieje kilka sposobów na rewitalizację cery. Rodzaj zabiegu jest dostosowywany do stanu skóry klienta oraz jego możliwości finansowych. Bardzo dużą popularnością cieszy się manualne oczyszczanie cery, jednak nie mogą z niego korzystać osoby z cerą naczynkową. Inny sposób stanowi mikrodermabrazja diamentowa. Jest ona przeznaczona dla cery trądzikowej, tłustej oraz mieszanej, i polega na delikatnym ścieraniu warstw naskórka przy pomocy diamentowych głowic. Do oczyszczania twarzy używa się również antybakteryjnego działania lasera IPL. Jest on szczególnie polecany przy dużych problemach z trądzikiem.

Profesjonalne oczyszczanie twarzy może odbywać się na wiele różnych sposobów. Do już wymienionych możemy dodać m.in. hydrabrazję, zabieg Silk Peel, peeling kawitacyjny, czy też złuszczanie kwasami (peeling chemiczny). Ceny pojedynczych zabiegów wahają się od 100 do ok. 500 zł.