Praktyczny plecak Coolpack

Plecak dla każdego dziecka jest niezbędny, ponieważ każdego dnia nosi w nim książki, zeszyty, drugie śniadanie czy obuwie na przebranie. Musi on być przede wszystkim wytrzymały i lekki, bo będzie miał spore obciążenie przez wiele lat.

Co posiadają plecaki Coolpack?

praktyczny coolpack ledNajmłodsze dzieci przychodzą do szkoły z tornistrami, które przeważnie są całe usztywniane. Natomiast nieco starsze roczniki mają już plecaki. Ponieważ każdego dnia są on narażone na duże obciążenie i czasem ekstremalne warunki, to muszą być solidni wykonane. Na rynku znajdziemy wiele modeli plecaków, które nie zawsze spełniają wszystkie nasze wymagania, a praktyczny Coolpack led jest przykładem plecaka idealnego. Dzięki oświetleniu led, dziecko jest doskonale widoczne po zmroku. Cały plecak jest wykonany z nieprzemakalnego materiału więc nie straszna mu deszczowa pogoda. Tylna ściana jest wykonana z lekkiej pianki, która świetnie amortyzuje wstrząsy i zapewnia komfort noszenia plecaka. Także szelki są pokryte miękką pianką, przez co nie ma ryzyka powstania otarć czy wbijania się ich w ramiona pod wpływem dużego ciężaru. Cały plecak Coolpack waży zaledwie niecały kilogram. W środku posiada dwie przegrody na książki i zeszyty oraz sporo mniejszych i większych kieszonek na piórnik, telefon czy portfel. Posiada również wejście na słuchawki, dzięki czemu słuchanie muzyki w drodze do szkoły będzie jeszcze praktyczniejsze. Na zewnątrz, po bokach znajdują się małe kieszenie, w których dziecko może trzymać butelkę z wodą czy bidon.

Wybór plecaka marki Coolpack jest doskonałym zakupem, ponieważ jest wytrzymały, praktyczny i lekki. Z pewnością będzie służył dziecku przez wiele lat. Jest on dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, a zatem przypadnie do gustu każdemu uczniowi.

Opublikowany w Moda