Pracownia architektoniczna pomoże zbudować dom

W końcu, po wielu latach snucia planów, mam okazję zrealizować swoje największe marzenie, jakim jest posiadanie własnego domu. Sprawy poukładały się w taki sposób, że mogę wybudować dokładnie taki dom, jakiego potrzebuje. Powstały projekt jest stworzony przy moim udziale i obejmuje kilkuset metrowy budynek wraz z ogrodem.

Dom według własnego projektu

pracownia projektowaKiedy byłam jeszcze dzieckiem, uwielbiałam oglądać kolorowe gazety, poświęcone budownictwu i projektowaniu wnętrz. Zawsze mieszkałam w bloku, więc pozostało mi tylko wyobrażanie sobie domu z ogrodem, w którym mogłabym czuć się swobodnie i w którym byłoby o wiele więcej przestrzeni, niż w mieszkaniu. W tym roku mam okazję zrealizować swoje marzenie z przeszłości. Będę budować swój pierwszy w życiu dom i od razu tworzony jest według moich wytycznych. Przy tworzeniu projektu pomagała mi znana w mieście pracownia projektowa, która ma ogromne doświadczenie w budownictwie mieszkalnym. Spod ich rąk wyszły liczne nowoczesne osiedla domków jednorodzinnych i bliźniaków. Z tego, co się dowiedziałam, bardzo rzadko tworzą oni domy na indywidualnie zamówienia. Ludzie wybierają raczej gotowe rozwiązania z katalogu. Ja chciałam mieć wszystko zrobione po swojemu. Mam głowę pełną pomysłów i w moim domu będzie, oprócz standardowych pomieszczeń, sporych rozmiarów biblioteka razem z biurem, sala do ćwiczeń, basen kryty oraz ogrodowy. Każdy pokój będzie miał też oddzielną łazienkę oraz garderobę.

Dom, który będę miała wybudowany w tym roku, będzie wykonany według mojego autorskiego projektu. Oczywiście nad całością czuwa niezawodna pracownia projektowa. Nie chciałam mieć jednak domu z katalogu, tylko taki, który w stu procentach będzie spełniał moje wymagania. Na szczęście miałam możliwości finansowe, żeby sobie na to pozwolić.