Potrzebowałem automatu do bram skrzydłowych

Kilka lat temu przeprowadzałem generalny remont mojej działki. Wymieniałem ogrodzenie a przy okazji również zainwestowałem w elektryczną furtkę i bramę. Moja działka zyskała dzięki temu nie tylko na wyglądzie ale również na funkcjonalności. Szczególnie w deszczową pogodę nie musiałem moknąć aby otworzyć i zamknąć bramę kiedy wyjeżdżałem do pracy.

Poszukiwania automatu do bram skrzydłowych

automat do bramy skrzydłowejKilka dni temu zauważyłem, że moja brama nie do końca działa tak jak powinna. Jedno ze skrzydeł otwierało się coraz wolniej od drugiego, z początku nie była to duża różnica jednak każdego dnia się ona zwiększała. Zaniepokojony tym faktem postanowiłem skontaktować się z fachowcem od bram automatycznych. Umówiliśmy się na wizytę w dogodnym dla nas terminie. Gdy do mnie przyjechał okazało się, że automat do bramy skrzydłowej kończy swój żywot i należy go wymienić. Zapytałem się go, jakie są koszty takiego automatu i ewentualnie kiedy mógłby przyjechać i go wymienić. Fachowiec opowiedział mi, że jest wiele zamienników, które będą tańsze od oryginalnego napędu, który miałem do tej pory w swojej bramie. Gdy podał mi różnicę w cenie uznałem, że nie ma co ryzykować z tańszymi zamiennikami i poprosiłem go, aby zamówił dla mnie oryginalny automat. Po uzgodnieniu daty wymiany oraz przybliżonej kwoty za usługę jedyne co mi pozostało to czekać i liczyć, że brama nie stanie całkiem w miejscu.

Ustalonego dnia o ustalonej godzinie pojawił się pod moją bramą fachowiec z nowym automatem. Wymiana przebiegła bardzo szybko i bez najmniejszych problemów. Po wymianie skrzydło bramy odżyło i poruszało się znacznie sprawniej niż na zużytym już automacie. Poruszało się nawet minimalnie szybciej od skrzydła z wciąż starym automatem. Wierzę, że będzie on służył przez wiele lat.