Potrzebowałam taniego trenera personalnego

Mam siedzącą pracę. Spędzam przez to przed komputerem przynajmniej osiem godzin dziennie. Nie będę też ukrywać, że poza pracą również prowadzę siedzący, nudny tryb życia. W końcu zaczęło się to odbijać na moim zdrowiu. Postanowiłam więc wziąć się za siebie i zacząć uprawiać jakiś sport. Kiedyś chciałam biegać, ale nigdy nie miałam na tyle samozaparcia, żeby zacząć to robić.

Skorzystałam z pomocy taniego trenera personalnego

tani trener personalny - bieganieUznałam, że jeśli nie zdecyduję się na to teraz, to już nigdy nie ruszę się z kanapy. Na początek postanowiłam jednak skorzystać z pomocy indywidualnego trenera personalnego. Wiedziałam, że taka osoba na początek może bardzo pomóc przy układaniu planu ćwiczeń oraz diety. Zależało mi na tym, aby znaleźć kogoś zaufanego i doświadczonego. Kogoś, kto ma doświadczenie w pracy z osobami, które w zasadzie nigdy nie uprawiały żadnych sportów. Bardzo szybko udało mi się znaleźć takiego trenera. Był to tani trener personalny – bieganie to jego specjalność, dlatego od początku wiedziałam, że trafiłam „w dobre ręce”. Wiele osób polecało go ze względu na indywidualne podejście do klienta i układanie indywidualnie dopasowanych planów treningowych. Przez cały okres współpracy pozostawał on do dyspozycji i monitorował postępy, dzięki czemu łatwiej było zauważyć efekty swoich ćwiczeń. Wiedziałam, że podziała to na mnie motywująco.

Tak też się stało. Trener ten posiadał bardzo szybkie terminy, dlatego zgodził się ze mną spotkać już następnego dnia. W międzyczasie mailowo wysłałam mu wszystkie informacje na temat mojego stanu zdrowia i preferowanych aktywności. Dzięki temu od razu przyszedł on na spotkanie z gotowym planem ćwiczeń, który bardzo mi się spodobał i po lekkich modyfikacjach wprowadziłam go w życie bez zbędnej zwłoki.

Więcej na: https://trenerdlakazdego.pl/