Potrzebowałam skorzystać z pomocy agencji nieruchomości

Razem z mężem mieliśmy dosyć mieszkania w dużym mieście. Teraz kiedy byliśmy już na emeryturze i nie potrzebowaliśmy dojeżdżać codziennie do pracy, mieszkanie w mieście było nam zbędne. Zdecydowaliśmy się na stałe przeprowadzić do naszego małego domku na wsi pod lasem. Wobec tego zdecydowaliśmy się także sprzedać nasze mieszkanie. Nie znaliśmy się jednak na rynku nieruchomości i baliśmy się, że ktoś nas oszuka.

Skorzystaliśmy z rekomendowanej agencji nieruchomości

rekomendowana agencja nieruchomości - KatowicePożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce. Wtedy ona podpowiedziała mi bardzo dobre rozwiązanie. Powiedziała, że przecież moglibyśmy skorzystać z agencji nieruchomości. W takim miejscu pracują najlepsi specjaliści, którzy pomogą nie tylko przy załatwianiu formalności sprzedażowych, ale także przy poszukiwaniu klienta oraz wystawienia ogłoszenia sprzedażowego na różnych platformach w sieci. Poleciła mi ona nawet agencję z której korzystała niedawno jej wnuczka. Była to rekomendowana agencja nieruchomości – Katowice to miejscowość na terenie której świadczyła ona swoje usługi. Do siedziby tej agencji zdecydowałam się wybrać wraz z mężem jeszcze tego samego dnia. Przyjaciółka zapewniła mnie, że to na pewno dobry wybór. Tym bardziej, że jakiekolwiek prowizje agencja pobiera dopiero po sprzedaży mieszkania. Wobec tego nie będę musiała nic płacić z góry, jeśli ich usługi mi się nie spodobają.

Bardzo szybko przekonałam się jednak, że to była zdecydowanie trafna decyzja. Przede wszystkim dlatego, że oferowali oni wysokiej jakości usługi, dzięki którym udało mi się bardzo szybko znaleźć kupca na nasz dom. Agencja nieruchomości pomogła przy załatwieniu wszelkich formalności i towarzyszyła nam od początku do końca. A za swoje usługi zgarnęli naprawdę przyzwoitą, niewielką prowizję.