Poszukiwania restauracji na chrzciny

Niedawno urodziło nam się z mężem dziecko. Zdecydowaliśmy się je ochrzcić w kościele. Na tę uroczystość zdecydowaliśmy się zaprosić wiele osób z naszej rodziny i wszystkich przyjaciół. Niektórzy mieli przyjechać specjalnie na chrzest nawet kilkaset kilometrów. Żeby nie musieli od razu po kościele wracać do domu, zdecydowaliśmy się również na urządzenie przyjęcia w restauracji.

Gdzie w Krakowie urządzę chrzciny?

przestronna restauracja na chrzciny w krakowieJako, że mieliśmy mieć na przyjęciu bardzo dużo gości, potrzebna mi była przestronna restauracja na chrzciny w Krakowie. Po dłuższych poszukiwaniach i porównaniu kilku ofert udało mi się taką znaleźć. Była to restauracja bardzo mocno polecane przez poprzednich klientów. Wiele osób chwaliło przede wszystkim różnorodne menu, w którym można było znaleźć również dania odpowiednie dla wegan i wegetarian. Jedzenie zawsze było bardzo smaczne, przygotowane na świeżo z sezonowych składników. W dodatku porcje były naprawdę obfite. W połączeniu z kompetentną i sprawną obsługą, gwarantowało to idealne chrzciny. Zarezerwowaliśmy więc w tym miejscu salę na nasze przyjęcie. Muszę przyznać, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że ta restauracja była naprawdę duża, a sala była na tyle przestronna, że wszyscy goście spokojnie się pomieścili. W dodatku miejsce było klimatyzowane i znajdował się tam kącik dla dzieci.

Dzięki temu wszyscy byli niezwykle zadowoleni z tego miejsca. Mnie samej również spodobało się przyjęcie urządzone w tym miejscu z okazji chrzcin mojego dziecka. Obsługa była bardzo sprawna i zagadywała gości. Posiłki były smaczne, a stoły naprawdę suto zastawione. Gdy tylko coś się kończyło, zaraz kelnerzy podawali nowe, ciepłe i zimne przekąski na talerzach i półmiskach. Cieszę się, że wybrałam to miejsce.