Poszukiwania odpowiedniej kancelarii adwokackiej

Kiedy jakiś czas temu dostałam pracę, miałam wrażenie że nie mogłam być bardziej szczęśliwa. Tak długo szukałam jakiegokolwiek zatrudnienia! Niestety, szybko okazało się, że nie jest tak „różowo”, jak wydawało mi się na początku. Już po miesiącu wiedziałam, że fatalnie trafiłam. Przede wszystkim dlatego, że szef nie zapłacił mi ani grosza!

Gdzie w Gorzowie Wielkopolskim znajdę adwokata?

kancelaria adwokacka gorzów wielkopolskiPostanowiłam zawalczyć o swoje. Wysłałam szefowi wezwanie do zapłaty, ale on je zignorował. Niestety, nie wiedziałam, co mogłabym dalej począć. Koleżanka podpowiedziała mi, żebym udała się do prawnika, który specjalizuje się w prawie pracy. Poleciła mi nawet pewne miejsce. Była to renomowana kancelaria adwokacka Gorzów Wielkopolski to miejscowość, w której się ona znajdowała. Można tam było skorzystać z pomocy doświadczonych adwokatów. Udzielali oni fachowych porad prawnych, sporządzali wszelkie pisma procesowe oraz umowy, a także reprezentowali swoich klientów podczas rozpraw sądowych. Można było udzielić im pełnomocnictwa na cały czas trwania sprawy przed sądem. Jeśli było to możliwe pomagali także przy polubownym zakończeniu sporu pomiędzy stronami postępowania. To co było dla mnie bardzo ważne, to fakt, że świadczyli oni swoje usługi również pro bono. W szczególnych przypadkach można się było umówić z nimi na wpłatę części honorarium dopiero po procesie.

Zachęcona przez przyjaciółkę, udałam się do tej kancelarii jeszcze tego samego dnia. Mieściła się ona bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, dlatego nie miałam problemów z tym, żeby trafić na miejsce. Od razu zostałam bardzo miło przyjęta przez adwokata, który świetnie znał się na prawie pracy i był w stanie doradzić mi, co powinnam dalej zrobić i jak się bronić w sprawie.