Poszukiwania mieszkania do wynajęcia

Parę miesięcy temu postanowiliśmy razem z moją dziewczyną zamieszkać razem. Każde z nas wcześniej mieszkało z rodzicami, a więc nie mogliśmy się doczekać aż w końcu będziemy mieli coś swojego. W Rzeszowie jest dużo mieszkań do kupienia, ale my szukaliśmy czegoś do wynajęcia. Mieliśmy określone wymagania co do naszego przyszłego mieszkania.

Szukaliśmy wśród nowych mieszkań do wynajęcia

mieszkania do wynajęcia w RzeszowiePoszukiwania mieszkania zaczęliśmy od przejrzenia ofert dostępnych w Internecie. Nowe mieszkania do wynajęcia w Rzeszowie są o wiele trudniejsze od znalezienia niż takie, które znajdują się w blokach budowanych nawet kilkadziesiąt lat temu. A nam zależało a tym żeby zamieszkać w mieszkaniu, w którym nie będzie problemem z psującymi się sprzętami. Mojej dziewczynie bardzo przeszkadzało też to jak takie mieszkania są urządzone. Mieszkanie nowe, z prostymi, ale jednak nowymi meblami jest ładniej ozdobić i sprawić, że wygląda ono bardzo przytulnie i pokazuje nasz styl i gusta. Poszukiwanie mieszkania zajęło nam jakiś miesiąc, ale w końcu się udało. Znaleźliśmy dwupokojowe mieszkanie w ukończonym niedawno bloku, który znajduje się bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie kiedy się wprowadzaliśmy było wyposażone, ale w sposób bardzo prosty, ale elegancki. Najładniejsza jest kuchnia, jest duża dzięki czemu została połączona z jadalnią. Podoba mi się też to, że jest bardzo jasna, a sprzęty AGD są bardzo drogie i świetnie działają.

W mieszkaniu czujemy się dobrze. Udało nam się je urządzić w taki sposób by bardziej pasowało do tego jakie wnętrza lubimy. Właściciel mieszkania zgodził się też na wymianę kanapy w salonie. Czynsz za mieszkanie nie jest bardzo duży. Widzieliśmy oferty mieszkań wiele mniejszych i w gorszej lokalizacji, których właściciele życzyli sobie o wiele większy czynsz.