Poszukiwania działki na panele fotowoltaiczne

Prowadzę firmę, która specjalizuje się w produkcji opakowań. Bardzo dużo płacę za prąd elektryczny. Chciałabym móc jakoś zaoszczędzić. Słyszałam, że dobrym sposobem na oszczędności są panele fotowoltaiczne. Ja mam bardzo dużą firmę i potrzebwołabym raczej pola na te panele.

Owocne poszukiwanie działki

poszukujemy działek pod fotowoltaikęU siebie nie mam miejsca na postawienie paneli fotowoltaicznych. Na dachu również nie mamy miejsca. Słyszałam, że można wydzierżawić, albo wynająć działki pod panele. Mój mąż będzie mi pomagał znaleźć taką działkę. Bardzo sie cieszę, że jest takie rozwiązanie. Nikt z okolic nie zamieścił nigdzie informacji, że chce wynająć działkę, więc musimy zajrzeć do Internetu. Zamieściliśmy na jednym z portali ogłoszeniowych swoje ogłoszenie, że poszukujemy działek pod fotowoltaikę. Może być to jedna duża, albo kilka małych. Po dwóch dniach zgłosił się do nas pewien Pan, który powiedział, że ma dwie działki, z których nie korzysta i może nam je odsprzedać. Bardzo nam się to spodobało. Od razu umówiliśmy się z właścicielem i podczas rozmowy uzgodniliśmy wszelkie formalności, dotyczące sprzedaży działek. Teraz jesteśmy już ich właścicielami. Możemy teraz dzwonić do firmy, która założy nam panele fotowoltaiczne. Będziemy mieć tani prąd, a słyszeliśmy, że niektórzy w ogóle nie płacą przy zamontowanych panelach fotowoltaicznych. Bardzo się cieszymy z tego rozwiązania. Firma montująca panele, przyjeżdża do nas w przyszłym tygodniu. Przez ten czas będziemy mogli posprzątać na tych działkach.

Dwa tygodnie później mieliśmy już zamontowane panele na dwóch działkach. Zostały one tak ulokowane, by pobierać jak najwięcej promieni słonecznych. Bardzo efektownie się one prezentują. Teraz będziemy mieć prąd, dzięki tym panelom. Są one korzystnym rozwiązaniem.