Pościel do łóżeczka na prezent

Moja przyjaciółka niedawno zaprosiła mnie na baby shower. To była dopiero druga taka impreza, na jakiej miałam okazję być, ale zabawa była świetna. Kupiłam dwa prezenty – jeden z myślą o maluszku, drugi dla jego mamy. Dla niej wybrałam świece zapachowe o relaksującym zapachu i żel nawilżający, pomocny w walce z rozstępami.

Kołdra i poduszka z poszewkami bawełnianymi

kołderka i poduszka do łóżeczkaPrezentem dla dziecka była kołdra i poduszka do łóżeczka razem z pasującym do nich kompletem poszewek. Ponieważ przyszli rodzice cały czas nie chcieli zdradzić, jakiej płci będzie dziecko, wybrałam wzór poszewek w neutralnych kolorach, taki, który na pewno będzie pasował. Kołderka i poduszka miały oczywiście wymiar odpowiedni do dziecięcego łóżeczka. Uszyte z bawełny, a antyalergicznym wypełnieniem. Kołderka była lekka, przewiewna i dość ciepła, taka w sam raz na większość roku. Wiedziałam, że mają już jeden komplet, ale z dziećmi różnie bywa i na pewno przyda się zapas. Kołderka i poduszka do łóżeczka miały odpowiednie certyfikaty, poświadczające, że są odpowiednie dla dzieci i nie podrażnią delikatnej skóry. Poszewki tak samo, zostały zrobione z polskiej, certyfikowanej bawełny. Jest mięciutka i bardzo miła w dotyku. Obejrzałam ją dokładnie, wszystko było starannie uszyte, nic nie miało prawa się pruć, a zamki były ukryte, tak więc dziecko na pewno o nie nie zahaczy. Zakupu dokonałam w sklepie internetowym, w którym był naprawdę duży wybór takich pościeli do łóżeczka.

Mój prezent okazał się bardzo trafiony. Przyszła mama była bardzo zadowolona ze wzoru poszewek i cieszyła się, że pomyślałam o znalezieniu pościeli antyalergicznej, z atestami. Kolory, jak się okazało, pasowały bardzo dobrze do pokoju dziecięcego, który w czasie baby shower oglądałam po raz pierwszy.