Pomysłowy prezent z balonami

Z pewnością każde dziecko lubi balony i ma z nimi styczność niemalże od najmłodszych lat. Przeważnie kupujemy je dla maluchów na urodziny, imieniny czy po prostu do zabawy. Jednak można je znacznie szerzej wykorzystywać.

Na jaką okazję dać prezent balonowy?

prezent z balonamiKażdy z nas lubi dostawać prezenty, zwłaszcza takie, które nas miło zaskakują. Najczęściej kupujemy sobie kwiaty, bombonierki, butelkę wina czy jakieś sprzęty elektroniczne, jednak można podejść do tematu nieco mniej konwencjonalnie i wręczyć komuś prezent z balonami. Jest to bardo oryginalny pomysł na prezent, który sprawdzi się na urodziny, imieniny, rocznicę czy nawet ślub. Równie dobrze taki podarunek można wysłać do kogoś, kogo chcemy a coś przeprosić lub mu podziękować albo zaprosić na jakąś okazję. Możliwości jest wiele, tak samo jak modeli prezentów z balonami. Przeważnie składa się on z dość dużego pudła ozdobnego wypełnionego balonami z helem. Dzięki temu po otwarciu wydobywają się na zewnątrz balony, co stanowi zaskakujący efekt. Balony są przywiązane do dna, zatem uniosą się tylko na określoną wysokość. Wewnątrz pudełka można umieścić butelkę szampana, przytulankę, bombonierkę z czekoladkami czy karteczkę z życzeniami. W sprzedaży są dostępne przeróżne modele balonów gładkich, kolorowych, z napisami czy o określonych kształtach. Również jest możliwość zamówienia balonów  indywidualnym napisem, co dodatkowo większa atrakcyjność prezentu, który staje się perfekcyjnie dopasowany do okazji i osoby obdarowywanej.

Wystarczy zamówić poszczególny rodzaj prezentu lub nawet samodzielnie go skomponować i podać niezbędne dane adresata. Przeważnie w ciągu jednego dnia prezent jest dostarczany pod wskazany adres specjalną pocztą balonową. Jest to bardzo oryginalny pomysł na prezent.