Pomysł na prezent dla siostry

Dla każdego z nas bardzo ważna jest rodzina. Kiedy tylko przychodzi ku temu okazja chcemy podarować prezent, który pokaże nasze uczucia. Szczególna więź wiąże nas również z naszym rodzeństwem. A dla tych, którzy mają starszą siostrę, pokazanie jej ile dla nas znaczy, jest najważniejsze. Pomysłów na to jak jej sprawić przyjemność jest naprawdę sporo.

Kubek ze zdjęciem – prosty pomysł, duże zadowolenie

kubek ze zdjęciemNajczęściej ostatnio wybiera się prezenty spersonalizowane. Dobrym pomysłem może okazać się kubek ze zdjęciem. To oczywiście od nas zależy jakie zdjęcie lub inna forma nadruku będzie widnieć na kubku. Ale możliwości mamy wiele. Możemy wybrać kilka fajnych wspólnych zdjęć z wakacji lub rodzinne zdjęcia z jakiś uroczystości. Jakiekolwiek zdjęcie wybierzemy, czy tez jakikolwiek zrobimy kolaż zdjęć, na pewno będzie to się naszej siostrze dobrze miło kojarzyło. A korzystanie z takiego kubka z odpowiednim napisem, może wywołać uśmiech na twarzy każdego dnia. Podobnym rozwiązaniem są fotomagnesy. Zasada podobna, musimy wybierać jakieś fajne zdjęcie, albo zadedykować jakąś frazę i efekt gwarantowany. Różnica będzie polegała jedynie na sposobie użytkowanie. Co prawda nasza siostra nie będzie używać magnesu kilka razy dziennie, jak w przypadku kubka. Jednak umieszczony na lodówce magnes również może wywoływać miłe skojarzenia.

Prezent wybrany zgodnie z pasją – maszyna domowa do szycia

domowa maszyna do szyciaPrzy wyborze prezentów dobrze jest kierować się kilkoma czynnikami. Zależy nam na jak największej trafności naszego prezentu, aby cieszył i spełniał jakąś dodatkową funkcję. Dlatego warto jest wziąć pod uwagę pasję naszej siostry. Wtedy wybór może się okazać zupełnie prosty. Tak na przykład jeśli siostra lubi gotować, wybieramy z tej dziedziny gotowania albo akcesoriów kulinarnych. Możemy kupić jakąś oryginalną książkę z przepisami. Ale fajnie byłoby również zamówić ładny fartuszek, ze specjalnie wymyślonym dla niej tekstem. Jeśli jest to jakaś większa okazja, możemy poprosić członków rodziny o pomoc finansową i kupić jakieś urządzenie do kuchni. Może to być robot kuchenny, maszynka do robienia lodów albo wyciskarka do owoców. Jeśli nasza ukochana siostra ma talent i potrafi malować również mamy szeroki wybór, na pewno trafionych prezentów. Przydatna będzie sztaluga do malowania wraz z zestawem pędzli i farb. Na pewno sprawiłoby jej to wiele radości. Modne ostatnio, za pośrednictwem programów telewizyjnych staje się szycie. Odnośnie tej dziedziny również znalazłoby się kilka pomysłów na prezent. Jeśli nasza siostra zaraziła się chęcią samodzielnego szycia ubrań można jej sprezentować maszynę firmy juki. Jest to maszyna do szycia, będąca nowością na rynku. Ma wśród swoich funkcji takie jak:

  • automatyczne nawlekanie nici
  • czterostopniowe obszywanie dziurek
  • regulacja długości ściegu
  • szycie wstecz

Doskonale sprawdzi się nawet jeśli posiadacz nie ma zbyt wiele miejsca, jest mała i poręczna. Dlatego jak najbardziej mogłaby być dobrym prezentem dla naszej siostry, która chce nauczyć się lub już umie szyć.

Beztroskie pobyt nad jeziorem – czarter bez patentu

czarter jachtu na MazurachMożemy jednak wymyślić coś zupełnie innego niż wszyscy. A mamy do tego naprawdę wiele możliwości. Jeśli znamy naszą siostrę bardzo dobrze, a tak jest w większości przypadków, wiemy, gdzie chciałaby najbardziej pojechać. Dlatego możemy wykupić jej jakąś ciekawą wycieczkę. Odpocznie na niej i spędzi czas wyłącznie na przyjemnościach, na pewno na to zasłużyła. Dzięki zmianom w polskim prawie dotyczącym wynajmu jachtów chociażby na mazurach, pojawiła się kolejna możliwość na całkiem oryginalny i bardzo ciekawy prezent. Bowiem, aby korzystać z jachtu motorowego nie jest potrzebny patent żeglarski. Dlatego właśnie nawet, jeśli nasza siostra nie żeglowała nigdy i nie ma odpowiednich uprawnień, możemy ją obdarować, wykupionymi kilkoma dniami na jachcie, które spędzi ze swoją rodziną. Może akurat okaże się, że będzie to jej nowa pasja.


Wartościowe źródła informacji związanych z tematem:

  • Mazur Wind – strona internetowa firmy oferującej czarter jachtów na Mazurach
  • Cyfrowypress.pl – strona internetowa drukarni wykonującej kubek ze zdjęciem
  • Szyjwdomu.pl – witryna internetowa prezentująca domowe maszyny juki
  • Dlahandlu.pl – portal internetowy poświęcony zagadnieniom handlowym

Podsumowanie rozważań

Planując to jaki prezent kupimy dla naszej siostry, staramy się wybrać jak najlepiej. Ważne jest, aby był on przeznaczony właśnie dla niej i aby sprawił jej przyjemność. Nie zaszkodziło by gdyby był również funkcjonalny.