Pomoc dobrego architekta

Całe swoje życia, zarówno w dzieciństwie, jak i w dorosłości, mieszkałam w blokach, w mieszkaniach. Ostatnie moje mieszkanie było bardzo przestrzenne i położone w spokojnej, zielonej dzielnicy Poznania, jednak od dawna marzyłam o tym, żeby zamieszkać w domu jednorodzinnym, gdzieś w okolicach lasu. Dość szybko udało mi się ten cel zrealizować. 

Urządzamy dom wraz z architektem

dobry architekt wnętrz PoznańO własnym domu marzy większość społeczeństwa, mieszkająca w budownictwie wielomieszkaniowym. Ja również należałam do tej grupy, na szczęście już za tydzień przeprowadzamy się całą rodziną do pięknego domu pod Poznaniem, tak jak chciałam, blisko lasu. Teraz wykańczamy wystrój wnętrz, oczywiście przy pomocy projektanta. Zależało mi bowiem na tym, żeby wszystko było jak najwyższej jakości. Kiedy planowaliśmy wygląd wnętrz zgodnie uznaliśmy z mężem, że przyda się nam dobry architekt wnętrz Poznań, zaś, jest miastem, który posiada bogatą ofertę biur projektowych. Udało nam się znaleść architekta wnętrz, który ma bardzo duże doświadczenie i same dobre opinie. Polecili nam go nasi znajomi. Architekt wnętrz pomógł nam dobrać kolory do wnętrz, ustalił z nami jakie materiały najlepiej sprawdzą się na podłodze i w ramach dekoracji. Wspólnie zrobiliśmy zakupy i urządziliśmy wnętrze domu. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Okazuje się, bowiem, że nie mając zmysłu artystycznego pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić w taki idealnej postaci. 

Niedługo wprowadzam się do nowego domu i zależało mi na tym, żeby był ona jak najlepiej urządzony. W tym celu wynajęliśmy z mężem profesjonalnego architekta wnętrz, który pomógł nam ustalić optymalny wygląd całego mieszkania. Efekt jest niesamowity. Jednak ręka specjalisty robi ostatecznie dużą różnicę.