Pokaz sztucznych ogni na weselu

W poszukiwaniu urozmaicenia wesela, nowożeńcy organizują różne zaskakujące i spektakularne atrakcje dla swoich gości. Jednym z takich gwoździ programu, które zawsze robią wrażenie jest pokaz sztucznych ogni. Sprawdź jak zorganizować go na swoim przyjęciu, aby mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Fajerwerki na weselu

sztuczne ognie na weseleWiele przyszłych panien młodych poszukuje atrakcji, które pozwolą na uatrakcyjnienie przyjęcia będąc ciekawym przerywnikiem. Oferowane przez wiele firm sztuczne ognie na wesele spełniają idealnie te oczekiwania. A przy okazji pozwalają na wykonanie kilku atrakcyjnych ujęć, gdy nowożeńcy przytuleni wpatrują się w niebo. Bardzo często organizację pokazu fajerwerków oferują właściciele sal weselnych. Mają już w swoich szeregach przeszkolonego pracownika, który może odpalić sztuczne ognie, a przy okazji doskonale wiedzą, gdzie należy rozstawić race, aby widoki z tarasu były najbardziej efektowne. Dobrym pomysłem jest skrócenie pokazu fajerwerków i zorganizowanie wyłącznie kilkuminutowego wsparcia dla rac umieszczonych na torcie. Zwłaszcza w miesiącach wiosennych i letnich, gdy wieczory są ciepłe kierownicy sal weselnych proponują podanie tortu na zadbanym trawniku przed salą weselną. Jeśli przy okazji zostanie wypuszczonych kilka efektownych pióropuszy, na pewno zostaną lepiej zapamiętane niż kilkunastominutowy pokaz, podczas którego goście wyłącznie oglądają kolorowe rozbłyski.

Pamiętaj jednak, że według polskiego prawa odpalanie fajerwerków wymaga specjalnego pozwolenia z urzędu gminy. Tak więc warto upewnić się, że firma zajmująca się organizacją waszego pokazu dopełni wszystkich formalności. W przypadku pokazu organizowanego przez pracowników sali weselnej na pewno będzie to załatwione.