Płyny plum eye wash chronią oczy

Awaryjne stanowisko do przemywania oczu to proste urządzenie, które może chronić pracowników przed związanymi z chemikaliami obrażeniami oczu. Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów, począwszy od wielkości, wyglądu, cech i funkcji, większość stanowisk do przemywania oczu wyposażonych jest w opryskiwacz.

 

 

Plum eye wash wymywa chemikalia z oczu

 

płyn plum eye washOdpływy są zwykle instalowane bezpośrednio pod lub w pobliżu, aby zapobiec gromadzeniu się wody i chemikaliów na podłodze. Według ekspertów, około 2000 pracowników dziennie doznaje obrażeń oczu związanych z pracą, które wymagają pomocy medycznej. Przekłada się to na 730 000 urazów oczu związanych z pracą każdego roku! Urazy oczu mogą wystąpić w wyniku wystrzeliwania gruzu do oka pracownika, takiego jak wióry metalowe lub drewniane, lub mogą wystąpić w wyniku narażenia na chemikalia. W przypadku, gdy oczy pracownika są narażone na działanie chemikaliów, konieczne jest natychmiastowe wypłukanie chemikaliów, w którym znajduje się stacja awaryjnego płukania oczu zawierająca płyn plum eye wash: pracownik będzie stać pod stacją, pozwalając, aby płyn spryskał jego lub jej oczy. Gdy woda przepłynie przez oczy pracownika, zmyje wszelkie niebezpieczne chemikalia lub materiały pozostające na powierzchni. Czy w miejscu pracy są wymagane awaryjne stanowiska do przemywania oczu? Wymagania dotyczące korzystania z awaryjnych stacji do przemywania oczu różnią się w zależności od warunków w miejscu pracy.

 

Mówiąc ogólnie, nakazuje się stosowanie awaryjnych stacji do przemywania oczu we wszystkich miejscach pracy, w których pracownicy mogą być narażeni na niebezpieczne chemikalia. Jeśli nie masz pewności co do szczegółowych wymagań dotyczących korzystania ze stacji do przemywania oczu, skontaktuj się z przedstawicielem służby zdrowia w Twojej okolicy, aby uzyskać więcej informacji.