Piękne i zadbane paznokcie u stóp

Każda kobieta powinna mieć zadbane stopy nie tylko w czasie upalnego lata. Oczywiście na Lato Odkrywamy swoje nogi, zakładamy klapki i sandały i wtedy paznokcie u stóp są bardziej Widoczne. To nie zmienia faktu, że warto dbać o paznokcie cały rok. Bardzo często w tym celu kobiety udają się do kosmetyczki, która profesjonalnie zajmuje się pedicure.

Modne kolory paznokci u stóp

pedicure hybrydowyŁadne i zadbane paznokcie mogą być naturalnego koloru i nie pomalowane. Jednak jeśli kobiety lubią mieć wyrazisty i kolorowe paznokcie to z pewnością w trakcie lata króluje kolor czerwony. Pięknie pomalowane paznokcie lakierem hybrydowym wykona dla nas profesjonalna kosmetyczka. Lakier hybrydowy trzeba utwardzić w lumpie ledowej dlatego musi być on położony profesjonalnie by nie doszło do uszkodzenia naturalnej płytki paznokcia. Modny pedicure hybrydowy to również klasyczny french. Jest on bardzo często malowane zarówno na paznokciach u rąk jak i u stóp. Takie paznokcie z delikatną białą końcówką wyglądają bardzo naturalnie oraz delikatnie. Kojarzą się z czystymi i zadbanymi paznokciami, dlatego coraz częściej malowane jest również na nogach. Profesjonalnym salonie kosmetycznym każda kosmetyczka powinna mieć sterylne i bezpieczne warunki swojej pracy. Szczególnie jeśli chodzi o paznokcie u stóp ważna jest Higiena, a także bardzo dobre oczyszczenie paznokci. Koszt takiego pedicure kolorowego na paznokciach u stóp oscyluje w granicach 70 do 100 zł.

Dobrze położony pedicure utrzymuje się on nawet do czterech tygodni. Dlatego w ciągu okresu wiosny i lata wystarczy nawet trzy lub cztery wizyty by paznokcie zawsze prezentował się ładnie i czysto. Panie, które potrafią samodzielnie pomalować paznokcie i o nie zadbać nie muszę wcale iść do kosmetyczki. Wystarczy staranne położenie lakieru i efekt jest bardzo podobny.