Piękne i tanie zaproszenia ślubne

Dzień naszego ślubu jest bardzo ważnym dniem. Przygotowania do niego trwają już na kilkanaście miesięcy wcześniej. Musimy zorganizować oczywiście salę weselną, kościół oraz poinformować wszystkich naszych gości. W tym celu kupujemy lub tworzymy własną ręcznie zaproszenia na ślub. Takie możemy także zlecić firmą, które zrobią nie w sposób profesjonalny.

Własnoręczne zaproszenia na ślub i chrzest

piękne zaproszenia na ślubZaproszenie na sztukę czy chrzest św naszego dziecka możemy kupić gotowe lub zrobić własnoręcznie. Jedne i drugie na pewno będą piękne. Oczywiście na takim zaproszeniu muszą być zawarte najważniejsze informacje. Czyli kto zaprasza, na co, kiedy, gdzie i jeszcze kilka innych informacji. Wszystkie piękne zaproszenia na ślub kupimy w sklepach papierniczych. Są także sklepy, które mają wszystkie potrzebne rzeczy i dekoracje weselne. Tam też możemy kupić zaproszenia na ślub. Zazwyczaj są one w kolorze białym, lecz bardzo często mają jakiś motyw. Jeśli nasze wesele będzie motywem przewodnim w stylu bono to także takie zaproszenia zazwyczaj tworzymy. Jeśli natomiast nasze dekoracje weselne będą biało- turkusowe to także ten akcent koloru turkusowego chcemy umieścić również na zaproszeniach. Niektóre pary młode wypisują własnoręcznie takie zaproszenie bo chcą by były one takie naprawdę od serca. Inna wolą zlecieć to firmie, która pięknym drukiem naniesie wszystkie informacje na zaproszeniach.

Najważniejszą informacją jaką musimy umieścić na zaproszeniach to prośba o potwierdzenie przybycia do konkretnego dnia. Jest to bardzo ważne ponieważ wszystkie pary młode muszą potwierdzić liczbę gości jeszcze na kilka tygodni przed weselem. Zatem ważne jest by było taka informacja zamieszczona właśnie na zaproszeniu. Piękne zaproszenia dostępne są także w Internecie od razu z opcją wypisania komputerowego.