Pamiątkowa fotografia ciążowa w Bydgoszczy

Ciąża to piękny i magiczny czas w życiu każdej kobiety. Coraz więcej mam lub przyszłych rodziców chce uwiecznić te chwile na fotografiach, które będą przypominać im jak wspaniały był dla nich czas wyczekiwania na narodziny dziecka.

Jak wygląda sesja ciążowa?

fotografia ciążowa BydgoszczKażda kobieta na swoich pamiątkowych zdjęciach chce wyglądać jak najlepiej. Do sesji z brzuszkiem też warto odpowiednio się przygotować. Najczęściej takie fotografie powstają między szóstym a ósmym miesiącem ciąży ze względu na wielkość brzuszka. Jest on wtedy już widoczny i ładnie prezentuje się na zdjęciach, a mama jeszcze na tyle dobrze się czuje, że jest w stanie przetrwać taką sesję bez nieprzyjemności. Wybór pleneru zależy od mamy lub obojga rodziców. Równie dużo sesji powstaje w plenerze jak i w domu młodych rodziców bądź po prostu w studiu. Fotografia ciążowa Bydgoszcz oferuje dowolność w tym temacie, a fotografowie są bardzo elastyczni na sugestie modeli. Młoda mama przygotowując się do sesji powinna wybrać raczej obcisły strój który dodatkowo zwróci uwagę na brzuszek, który jest centrum zainteresowania podczas robienia zdjęć. Fotografia ciążowa pozostawia szerokie pole dla wyobraźni. Może być zrobiona w sposób poważny, delikatny i romantyczny lub bardziej na wesoło z użyciem śmiesznych gadżetów. Fotografie mogą być zarówno pełne kolorów jak i klasyczne czarno-białe. W sesji zdjęciowej oprócz taty często bierze też udział starsze rodzeństwo przyszłego noworodka. Czasem sesja ciążowa przybiera postać fotografii rodzinnej i na planie pojawiają się nawet babcie i dziadkowie.

Koszt takiej sesji to indywidualna sprawa każdego fotografa. Stawki bardzo się wahają w zależności od ilości wykonanych zdjęć, ich jakości, czasu poświęconego na ich obróbkę graficzną i wiele innych. Ceny wahają się od 200 do nawet 1000 złotych.