Oryginalne torebki damskie

Jestem wielką fanką mody. Uwielbiam bawić się ubraniami i dodatkami i tworzyć z nich oryginalne stylizacje. Zawsze jestem na bieżąco z tym, co jest na topie, ale staram się nie zatracić przy tym indywidualizmu w ubiorze. Tworząc stylizacje, szukam więc nietypowych rozwiązań, które pozwolą mi się nieco wyróżnić z tłumy. Ważnym aspektem jest też dla mnie funkcjonalność.

Torebki wykonane ręcznie

ręcznie robione torebkiKiedy byłam w wieku gimnazjalnym zaczęłam interesować się mocniej modą. Tak bardzo wkręciła mnie ta tematyka, że na ten moment zajmuje się hobbystycznie stylizacją. Uwielbiam łączyć ze sobą kolory, faktury i różne dodatki. Jestem na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie mody, jednak staram się też iść swoją indywidualną ścieżką, określając swój własny styl. Jednym z moich ulubionych dodatków są torebki. Mam ich w domu mnóstwo. Ostatnio bardzo podobają mi się ręcznie robione torebki, z którymi pierwszy raz miałam okazje spotkać się na targach poświęconych rękodziełom. Takie torebki wykonują zazwyczaj pasjonaci. Każda z nich jest w stu procentach oryginalna i nie ma szans na znalezienie dwóch takich samych egzemplarzy. Takie torebki powstają zazwyczaj z kawałków różnego rodzaju materiałów, czasami są to standardowe torby szmaciane, jednak wiele osób zaczyna tworzyć bardziej eleganckie torebki. Podobają mi się tego typu torebki również z tego względu, że można je zamawiać według indywidualnych wzorów oraz, że mają bardzo przystępna cenę.

Od wielu lat interesuje się modą i przy okazji szukam swojego indywidualnego stylu. Uwielbiam nieztuzinkowe połączenia i możliwość nieznacznego wyróżniania się z tłumu. Jednym z moich ulubionych elementów garderoby są torebki. Upodobałam sobie szczególnie te wykonywane ręcznie, które można kupić od pasjonatów rękodzieła .

Opublikowany w Moda