Nowoczesny i niezawodny holter do badania EKG

Chorobami serca i układu krążenia zajmuje się zazwyczaj lekarz kardiolog. To do niego powinniśmy się udać w pierwszej kolejności, gdy dokuczają nam duszności, a ponadto też szybko męczymy się podczas wysiłku. Często samo badanie EKG nie wystarcza, żeby dokonać rzetelnej diagnostyki.

Czy w Krakowie zakłada się pacjentom Holter?

holter ekg krakówMetoda Holtera to sprawdzony sposób na wielogodzinne badanie pracy serca. W tym czasie można naprawdę wiele zaobserwować. Zwykłe badanie EKG oraz echo serca trwają zazwyczaj kilka lub kilkanaście minut. Często się zdarza, że w tak krótkim czasie nie da się zaoferować wszystkich nieprawidłowości. Krakowscy specjaliści w zakresie kardiologii i kardiochirurgii potrafią obsługiwać Holter EKG Kraków to dobre miejsce na leczenie chorób kardiologicznych. Krakowscy specjaliści mają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie. Zajmują się przypadkami z pozoru beznadziejnymi. Mają na swoim koncie wiele sukcesów. Pacjent, który zgłasza się do krakowskiej kliniki, jest poddawany gruntownej diagnostyce. Przeprowadza się badanie EKG, badanie echa serca. Bardzo często pacjenci maja również zakładany Holter. Podczas kilkugodzinnej rejestracji pracy serca można wiele zaobserwować. Warto podkreślić, ze pacjent z założonym Holterem może praktycznie bez ograniczeń wykonywać każdą czynność. Urządzenie jest bowiem przypięte do paska i nie ogranicza ruchów pacjenta. Nie zaleca się jednak, żeby się kąpać w tym czasie lub wchodzić pod prysznic.

Pacjenci, którym zakłada się Holter, muszą go nosić przynajmniej przez dwadzieścia cztery godziny. Urządzenie rejestruje w tym czasie pracę serca. W ciągu doby można wiele zaobserwować, dlatego też wszyscy pacjenci z poważnymi chorobami serca powinni się poddać przynajmniej raz badaniu za pomocą Holtera.