Nowoczesne szczoteczki soniczne

 

W obecnych czasach już niewiele osób stosuje manualne szczoteczki do zębów, ponieważ ich skuteczność jest bardzo niska. Żeby osiągnąć nimi efekt jaki dają modele elektryczne, musielibyśmy bez przerwy szczotkować zęby przez kilka godzin.

Czy szczoteczka soniczna jest warta swojej ceny?

szczoteczki soniczne smilesonic exNa rynku znajdziemy dwa modele szczoteczek do zębów: klasyczne elektryczne i soniczne. Te pierwsze oferują jedynie obroty oscylacyjne, natomiast soniczne mają ruchy wymiatające, które znacznie lepiej usuwają wszelkie zabrudzenia i osad nazębny. Skutecznym sposobem na utrzymanie jamy ustnej i uzębienia w zadowalającym stanie, są szczoteczki soniczne Smilesonic Ex, które mogą wykonywać obroty nawet z prędkością dziewięćdziesięciu sześciu tysięcy w ciągu sześćdziesięciu sekund. To daje jasny obraz tego, jak efektywnie działa szczoteczka soniczna. Choć nie należy ona do najtańszych, to zdecydowanie jest warta swojej ceny, bo pozwoli nam zaoszczędzić na wizytach u dentysty. Model Smilesonic Ex posiada aż pięć różnych trybów pracy: czyszczenie, wybielanie, polerowanie, wrażliwe dziąsła oraz delikatne czyszczenie. W czasie trwania każdego z trybów, szczoteczka porusza się w charakterystyczny sposób z odpowiednią prędkością, które pozwalają na osiągnięcie zadowalających efektów. W zestawie do szczoteczki dołączone są cztery, różne końcówki, ładowarka indukcyjną, praktyczne etudi, cztery higieniczne kapturki ochronne na końcówki oraz instrukcję obsługi. Taki model sprawdzi się dla każdego użytkownika.

Zaletą takiej szczoteczki jest możliwość jednoczesnego korzystania z niej przez kilka osób, ponieważ zmienia się jedynie końcówki. Warto też wspomnieć, że na pełnym naładowaniu, szczoteczka może działać nawet do trzydziestu dni przy użytkowaniu dwa razy dziennie.