Nowe szafki w łazience

 

W końcu udało mi się wyremontować łazienkę w moim małym mieszkaniu. Była ona w naprawdę nieciekawym stanie głownie ze względu na stare szafki, a więc bardzo chciałam tym razem kupić do łazienki jakieś ładne, ale też i przede wszystkim solidne meble. Chciałam też znaleźć takie meble, które będą w stanie pomieścić wszystkie potrzebne rzeczy.

Wiszące szafki świetnie sprawdzają się w łazience

szafki łazienkowe wisząceUrządzanie łazienki było bardzo przyjemne. Do tego pomieszczenia udało mi się kupić dwie szafki łazienkowe wiszące, które świetnie mi się sprawdziły. Jedna z nich zawisła oczywiście nad umywalką i przechowuję w niej moje kosmetyki takie jak np. kremy do twarzy czy też maseczki. Szafka ta świetnie pasowała mi do tego by zamontować ją nad umywalką, ponieważ drzwiczki tej szafki są tak naprawdę wykonane z lustra. Dzięki temu udało mi się połączyć dwie rzeczy w jedną, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, w szczególności dla małych łazienek, a takie jest właśnie moja łazienka. Szafka ta składa się trzech części, a więc mam w niej naprawdę dużo miejsca. Obie szafki wybrałam oczywiście w białym kolorze, ponieważ wydaje mi się, że biały idealnie sprawdza się do łazienki i po prostu daje efekt takiej czystości. Druga szafka jaką kupiłam to szafka narożna, która jest po prostu idealna. Na środku szafki znajdują się drzwiczki, a po bokach ma ona małe półeczki gdzie postawiłam różne ozdobne rzeczy, dzięki czemu łazienka jest o wiele przytulniejsza.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak obecnie prezentuje się moja łazienka. Mimo, że nie jest o duże pomieszczenie to udało mi się je urządzić w taki sposób, że wygląda po prostu dobrze. Do łazienki kupiłam bardzo fajne meble, które dodają jej uroku. Myślę, że bardzo dobrze poszło mi też jeżeli chodzi o dobór wanny, bo wybrałam taką z hydromasażem.