Nasza lakiernia proszkowa

Zbliżały się cieplejsze dni i w końcu można było więcej czasu spędzić na dworze. Uwielbiałam mój ogród, za którym tęskniłam zimą. Trzeba było zasiać kwiaty i pielić grządki. Mogłam też oszacować zniszczenia które nastąpiły po zimie. Czasami niskie temperatury mogą trochę namieszać w naszych przydomowych ogródkach.

Lakierowanie proszkowe ławki

lakiernia proszkowa inowrocławOprócz tego, że zwiędły mi dwa kwiatki, nie zauważyłam żadnych sporych zniszczeń. Jedyne co, to spojrzałam na naszą starą ławkę i uznałam, że koniecznie trzeba ją odmalować. Lakier z niej odchodził i po prostu się wysłużyła, bo od kilku lat nikt nic z nią nie robił. Zaplanowałam, że trzeba ją odrestaurować i pomalować jakiś nasycony kolor, na przykład ciemny niebieski. Stwierdziłam, że lakiernia proszkowa Inowrocław lepiej się do tego nada niż moje ręce. Kiedyś już mój tata korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony. Dobrze, że zachowałam do nich numer. Wiedziałam, że kiedy ławkę pomalują profesjonaliści, efekt będzie zdecydowanie lepszy. Ja niestety nie byłam zbyt dokładna i wiedziałam, że raczej nie będzie się to dobrze prezentować. Lakierowanie proszkowe to najszybsza forma malowania. W krótkim czasie lakier rozprowadza się po obiekcie. Najwięcej czasu zajęło mi same zdrapywanie starego lakieru, bo lakierowanie było ekspresowe. Aż się zdziwiłam, że w tak krótkim czasie można rozprowadzić równomiernie kolor i to bez żadnych smug czy niedociągnięć.

Poczułam ulgę, gdy mogłam spojrzeć na odnowioną ławkę. Byłam taka zadowolona, że udało się ją w taki prosty sposób odnowić. Była w ogrodzie już od wielu lat, jeszcze nasza babcia na niej siadywała. Teraz jak na nią patrzę to w końcu zaczęła cieszyć oko, a nie tak jak poprzednio-straszyć. Panowie spełnili swoje zadanie i bardzo dobrze im to wyszło.