Nasz dom zaprojektowało znane biuro projektowe

Gdy z żoną i synem patrzymy na nasz nowo wybudowany dom to od razu bardzo się wzruszamy. Jeszcze do niedawna na naszej działce rosła jedynie trawa a teraz stoi piękny dom z zagospodarowanym i urządzonym terenem wokół niego. Jest na co patrzeć, bo budynek wygląda naprawdę świetnie. Nic dziwnego, bo przecież projekt zamówiliśmy u najlepszych architektów.

Z biurem projektowym kontaktowaliśmy się zdalnie

biuro projektowe w bochniOdkąd postanowiliśmy się budować minęło półtora roku. W tym czasie uporaliśmy się z budową, wykończeniem domu od zewnątrz i urządzeniem obejścia wokół domu. Zostało nam tylko urządzenie wnętrz, ale na to musimy jeszcze trochę dozbierać. I pamiętam jak przed budową szukaliśmy architekta, który zaprojektowałby nam nasz mały pałac. W internecie trafiliśmy na biuro projektowe w Bochni, które oferowało swoje usługi całkowicie online. Jako, że mieliśmy wówczas środek pandemii koronawirusa to większość architektów działała właśnie online. Skorzystaliśmy z usług tego znanego biura projektowego, a wszystkie szczegóły co do projektu uzgadnialiśmy zdalnie. Było to o wiele wygodniejsze niż spotykanie się na żywo. Biuro projektowe już po trzech tygodniach przysłało nam projekt domu na papierze. Wcześniej dostaliśmy projekt na maila. Najlepsza była jednak trójwymiarowa wizualizacja naszego domu, dzięki której mogliśmy zobaczyć jak nasz dom będzie wyglądał po wybudowaniu. I teraz wygląda właśnie dokładnie tak samo jak na projekcie.

Mimo, że realizacja projektu leżała już po stronie ekip budowlanych to nasz dom wygląda dokładnie tak jak został zaprojektowany. Muszę przyznać, że wybór biura projektowego z Bochni był jednym z najlepszych możliwych. Profesjonalny projekt zrealizowany z dużą dokładnością przyniósł efekt w postaci naszego pięknego nowego domu.